alexa
Assassins Creed 3 Special Edition ( PC )
Assasin’s Creed 3 Special Edition paketinde ise extra görevler ve online oyunda, extradan farklı özelliklere sahip olabilirsiniz. Ormanın derinliklerinde başlayan bu isyan ateşi, oynarken sizleri de yakacak diyebiliriz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
256
El kaptan, kaptanım!
eray ö.
26 Nisan 2015 16:29

Connor her ne kadar hayatını bir anlamda yalnız geçirse de hikayesinde yalnız olmuyor. Diğer suikastçılar, George Washington, Benjamin Franklin gibi kişiler ona yardım ediyor lakin bunlardan en önemlisi ise Achilles.

Genç yaşta yanına geldiği Achilles sayesinde suikastçılığın etkin yollarını öğrenen Connor’ın bu serüvenine bizler de şahit oluyor hatta onu bizzat yaşıyoruz. Zaten oyunun bir bölümünden sonra Achille’in evi bizim merkezimiz oluyor. Tıpkı AC2’deki villa gibi bu binayı da geliştirebilme imkanına sahibiz lakin bu sefer olay bir mimar ve birkaç resim satın almakla bitmiyor.

Malikane etrafında onunla alakalı birçok görev çıkıyor ve biz bu görevleri bitirdikçe mühendis, oduncu gibi farklı alanlarda uzamn kişiler yanımıza yerleşmeye başlıyor. Onların yaptıkları getiriler ile de evimizi eski görkemine kavuşturuyoruz.

Cevap bulunamadı.