alexa
Assassins Creed 3 Special Edition ( PC )
Assasin’s Creed 3 Special Edition paketinde ise extra görevler ve online oyunda, extradan farklı özelliklere sahip olabilirsiniz. Ormanın derinliklerinde başlayan bu isyan ateşi, oynarken sizleri de yakacak diyebiliriz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
174
Gemi kullanımı
eray ö.
26 Nisan 2015 16:25

Gemi kullanımı oldukça basit ve eğlenceli yapılmış. Geminizde büyük ve küçük olmak üzere iki top çeşidi mevcut. Büyük toplar için kamerayı geminin sağına ya da soluna çevirip çıkan beyaz şerit düşman gemisine denk geldiğinde fırlatarak kullanırken, küçük toplar ile hedef alarak daha ufak çapta saldırılar gerçekleştiriyorsunuz.

Gemi kontrolü ise gayet kolay. Üç farklı yelken seçeneğinizin mevcut olduğu oyunda yarım yelken ile daha rahat manevra yaparken tam yelkende daha süratli gidebiliyorsunuz. Alt kısımdaki haritanızda rüzgarın yönü geniş bir ok şeklinde gösteriliyor ve siz de bu şekilde hızlanmak için yönünüzü belirliyorsunuz lakin arada bir rüzgar sorti yapıp ters dönebiliyor aklınızda olsun.
Ana görevde geminizi 2-3 defa kullanırken bir de geminize özel yan görevleriniz bulunuyor. Bunun yanında fast travel seçeneğinde de geminizi kullanabiliyorsunuz ve şunu belirteyim ki fast travel seçeneklerinden en etkilisi bu yöntem.

Cevap bulunamadı.