alexa
Assassins Creed 3 Special Edition ( PC )
Assasin’s Creed 3 Special Edition paketinde ise extra görevler ve online oyunda, extradan farklı özelliklere sahip olabilirsiniz. Ormanın derinliklerinde başlayan bu isyan ateşi, oynarken sizleri de yakacak diyebiliriz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
132
İngiliz'in çakalı meşhurdur
eray ö.
26 Nisan 2015 16:02

AC3 oynaması zevkli olduğu kadar yazması da bir hayli zor bir oyun cidden. Oyunun içinde o kadar çok ince detay mevcut ki hangisinden başlayıp nasıl bir yol izlemeli karar veremiyor insan. Bir önceki başlıkta sizlere oynanış ile ilgili pek çok yeniliği söylememe rağmen daha bir o kadar yenilikten de bu başlıkta bahsedeceğim. Bunların başında ise kilit açma (lockpicking) geliyor. 
Ana görevlerde çok fazla kullanmadığınız seçeneği yetenek olarak düşünmeyin. Lockpick’i ana görevde birkaç kez kullanırken yan görevlerde ve ekstralar da daha sık başvurabiliyorsunuz. Özellikle etraftaki sandıkların çoğu kilitli olduğu için bu sandıkları toplarken lockpick’e sürekli olarak başvuracaksınız.
 


Bunun yanında oyunun bir diğer büyük farkı ise dinleme görevleri. Bunu Altair ve Ezio ile de yapıyorduk ancak bu görevlerde sadece yakında bir yere oturup blend olmamız yeterli oluyordu. AC3’teki dinleme görevlerinde ise dinleyeceğiniz kişilerin etrafında belirli bir büyüklükte dairesel alan ortaya çıkıyor ve diyalog boyunca sizin de bu daire içerisinde kalmak zorundasınız. Eğer dinleyeceğiniz kişiler oldukları yerde duruyorsa sorun yok lakin bu kişiler çoğunlukla hareket halinde oldukları için hem gizli kalmak hem de dinleme alanının dışından çıkmamanız gerekiyor. İşte o zaman işiniz oldukça zorlaşıyor.

Cevap bulunamadı.