alexa
Assassins Creed 3 Special Edition ( PC )
Assasin’s Creed 3 Special Edition paketinde ise extra görevler ve online oyunda, extradan farklı özelliklere sahip olabilirsiniz. Ormanın derinliklerinde başlayan bu isyan ateşi, oynarken sizleri de yakacak diyebiliriz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
255
ticaret
eray ö.
26 Nisan 2015 16:35

Öte yandan AC3’te ticaret de bir adım öne gitmiş. Daha önce dediğim gibi AC3’ün haritasında oldukça geniş ormanlık alanlar mevcut ve bu alanlarda ceylan, geyik, tavşan, tilki hatta ayı ve kurt avlama imkanımız mevcut. Avladığımız bu hayvanların etleri, derileri, diş ve tırnaklarını satarak ya da evimize aldığımız nitelikli işçilerin sundukları nihai malları karavanlara gönderip satarak da para kazanıyoruz. Bu karavanları etrafta dolaşırken de görmemiz mümkün. Elbette işler bu kadar basit yürümüyor. Karavanın vergisi olduğu gibi onun saldırıya uğrama riski de mevcut. Biz de ticaretimizi buna göre yapıyoruz. 
 


Riskler karavanın bulunacağı bölgelerin ne kadar bizim veya düşman kontrolünde olduğuna göre değişiyor elbette. Bölge kontrolü eski oyunlardaki gibi devam ediyor. Bu sefer sadece şehirlerde değil taşralarda da bu tarz bir göreviniz mevcut. Templar’ların kontrolündeki kaleleri ele geçirerek bölgenin sizin lehinize dönmesini sağlayabiliyorsunuz.

Batuhan Ü.
6 Aralık 2016 17:52

Ticaret konusunda snn sayende bilgim arttı teşekkürler