alexa
Assassins Creed 3 Special Edition ( PC )
Assasin’s Creed 3 Special Edition paketinde ise extra görevler ve online oyunda, extradan farklı özelliklere sahip olabilirsiniz. Ormanın derinliklerinde başlayan bu isyan ateşi, oynarken sizleri de yakacak diyebiliriz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
156
üçsüz bucaksız ufuklar.
eray ö.
26 Nisan 2015 16:23

Bildiğiniz gibi yeni AC oyunu ile birlikte hoplayıp zıplamak için yeni yerler de geliyor; ağaçlar. Haytham ile oynadığınız bölümlerde ağaçları hiç kullanmazken Connor tam anlamıyla maymun misali ağaçlardan ağaçlara zıplayarak free run dediğimiz hızlı ilerleme olayını ormanda bu şekilde sürdürebiliyor. 
 


Şehirlerde yine evlerin çatılarını kullanacak olsak da burada da ağaçlardan yardım aldığımız zamanlar oluyor. Öte yandan artık bazı evlerin kapı ve pencerelerini açık göreceksiniz. Connor bunları da kullanma lüksüne sahip. Özellikle askerlerden kaçarken bu kapı ve pencereleri kullanarak evin diğer cephesine içeriden geçerek çok hızlı ve tehlikesiz bir şekilde uzaklaşabiliyor.

Fakat buna rağmen işler o kadar kolay değil. Yapay zeka diğer AC’lere göre daha ileri düzeyde. Kaçarken etraftan bir at çalarak (evet, bir adamın yanında duran atını aldığınızda arkanızdan bağırıyor) yola devam ederseniz, sizi yaya takip eden düşmanınız da en yakınında bulunan atı alıp sizi takip etmeye başlıyor. Dolayısı ile at sırtına bindiğinizde başınızdaki dertlerden kurtulmuş olmuyorsunuz. Bunu yanında bazı yerlerdeki askerler yanlarında bekçi köpekleri gezdiriyorlar. Siz iyi bir şekilde gizlenmiş olsanız bile bu köpekler kokunuzu alarak havlamaya başlıyor ve yanındaki sahibini uyarıyor. Elbette o da etraftaki çalıları, vs. aramaya başlıyor. Bu noktada ise gerçek hayatta yapmayı aklınızın ucundan bile geçiremeyeceğiniz bir şeyi yapıp köpekleri öldürmek zorunda kalıyorsunuz.

Cevap bulunamadı.