alexa
Assassins Creed 4 Black Flag
Assassin’s Creed 4 Black Flag, suikast dünyasını karadan denize taşıyan oldukça başarılı bir yapım olarak dikkat çekiyor. Assassins Creed 4 Black Flag PC cd key satin alma isleminden sonra cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
182
Assassin Creed 4 Black Flag İnceleme 2
Salih Y.
22 Aralık 2014 18:44

Bazı oyun serileri vardır ki kalbimizde yeri çok ayrıdır. Bunun sebebi o yapımın bizi bir şekilde yakalamayı başarmasıdır. Assassin's Creed serisi de bu oyunlardan biri olarak gösterilebilir.

Ubisoft'un bugüne kadar anlattığı en güzel hikayelerden biri, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen ve Connor'ın hikayesini anlatan Assassin's Creed 3 ile birlikte sona ermiş ve devam oyunlarının geleceğini duymak bizi şaşırtmıştı.

Eskiden her duyurulduğunda sevinçten şaşkına döndüğümüz yapım artık FIFA serisi gibi her yıl piyasaya sürülen bir oyun haline mi gelecekti? Evet, en çok bu soruydu aklımıza takılan ama Ubisoft'un böyle bir planı olup olmadığını öğrenmek için biraz daha vaktimiz var.

Şimdilik elimizde serinin ismen dördüncü, cismen altıncı halkasını tutuyoruz. Uzun süredir PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için piyasada olan Assassin's Creed 4 sonunda PC'ler için de piyasaya sürüldü. Bu bekleyişe değip değmediğini az sonra göreceğiz.

eray ö.
22 Aralık 2014 19:18
ÇOK GÜZEL BİR OYUN. BEKLEYİŞİMİZE DEĞDİ. ÇIKTIĞI GİBİ ALDIM :)
Umut Ş.
19 Şubat 2015 11:36
daha iyi bi hikaye ve ana görevler beklerdim. çok sıkıcı. uyumamak elde değil.