alexa
Assassins Creed 4 Black Flag
Assassin’s Creed 4 Black Flag, suikast dünyasını karadan denize taşıyan oldukça başarılı bir yapım olarak dikkat çekiyor. Assassins Creed 4 Black Flag PC cd key satin alma isleminden sonra cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
246
Gemi Şavaşı Rehberi
Salih Y.
22 Aralık 2014 17:52

Assassin’s Creed IV Black Flag’te bulunan gemi savaşları hakkında kapsamlı bir rehber hazırladım.

Forum içerisinde yeni kurulmaya başlanan “Rehber Ekibi”mizin değerli üyesi “Ezio Auditore“, ekibin ilk rehberini çok güzel bir şekilde hazırlamış. Bize ise sizlere bu güzel rehberi sunmak düşer.

Oyunun büyük bir bölümünü kaplayan ve oldukça eğlenceli olan gemi savaşlarını daha iyi bir şekilde oynamanın yollarını anlatacağım. Bu sayede bizden güçlü gemileri yenme imkanımız artacak hatta yenebileceğiz, daha az hasarla daha fazla iş yapabileceğiz.

Gemilerle Savaş
Gemilerle savaşırken ilk dikkat etmeniz gereken şey kendi gemimizi ve düşman gemiyi tanımak. Kendi gemimizin tüm geliştirmeleri yapılmış, cephanesi sağlam, canı tam ve tayfası dolu olmalıdır. Bunların eksik olması savaşta istediğimizi almamıza engel olacaktır. Sıra geldi düşman gemimize. Büyüklüğüne göre ve seviyesine göre gemilerin sınıflandırıldığını biliyoruz. Gemimizi gözlemlerken etrafımızı da gözlemlemeyi unutmayın. Etrafta düşmanımızın dost gemilerinin olması büyük dezavantajdır. Birçok gemi daha fazla hasar demek çünkü. Etrafı gözlemlerken biraz coğrafi özellikleri de gözleyin. Dağlardan olabildiğince uzakta savaş başlatmak manevra için daha fazla alan anlamına geliyor. Ve de denizin ortasındaki küçük dağlar düşmanlarınızı saşırtmak için size büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Cevap bulunamadı.