alexa
Assassins Creed 4 Black Flag
Assassin’s Creed 4 Black Flag, suikast dünyasını karadan denize taşıyan oldukça başarılı bir yapım olarak dikkat çekiyor. Assassins Creed 4 Black Flag PC cd key satin alma isleminden sonra cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
287
Hızlı Para Kazanma Rehberi 2
Salih Y.
22 Aralık 2014 18:04

4) Denizde Kargo Kutuları Toplayarak

   Denizde geminizle gezerken gördüğünüz kargo kutularını da toplayabilirsiniz. Bu kutular sizlere para vermemekte ama bunları karaya indiğinizde satabilir veya geminizi geliştirmek için kullanabilirsiniz.
Odun, İpek, Rum, Metal(Demir) bularak bunları geminizde kullanabilir ya da para karşılığında satabilirsiniz...

 

5) Suikast Görevleri Tamamlayarak


   Her şehirde ya da küçük yerleşimlerde istenmeyen adamlar olur. Bunun için suikastçi arayanlar ilanlar verir. Bu ilanlar, mini map üzerinde kurukafa simgesinin olduğu yere giderek alabilirsiniz.(İsterseniz de almayabilirsiniz tercih meselesi...)
   Bu görevler sizlere en az 1000R kazandırıyor. Eğer hedefi kimsenin dikkatini çekmeden öldürebilirseniz fazladan 500R kazanç daha yapıyorsunuz ve toplamda 1500R alıyorsunuz. Eğer suikast yapılacak hedefi kaçırırsanız görev bir süreliğine iptal olur...

6) Ticaret ve Askeri Gemileri Yağmalayarak

   Denizde gezerken görmüş olduğunuz ticaret gemileri ve askeri gemileri de yağmalayabilirsiniz. Bunun karşılığında Odun, İpek, Rum, Metal(Demir) gibi maddeleri kendi geminize aktarabilir ve en yakın limanda satabilirsiniz. Ama unutmayın korsanlık yaptığınızda aranan hedefler listesine girersiniz ve diğer gemiler tarafından otomatikman saldırıya uğrayabilirsiniz...
Umut Ş.
19 Şubat 2015 11:37
gemi yağmalamak en eğlencelisi ve en temizi.