alexa
Assassins Creed 4 Black Flag
Assassin’s Creed 4 Black Flag, suikast dünyasını karadan denize taşıyan oldukça başarılı bir yapım olarak dikkat çekiyor. Assassins Creed 4 Black Flag PC cd key satin alma isleminden sonra cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
255
Legendary Ships Rehberi
Salih Y.
22 Aralık 2014 17:56

Legendary Ships Tanıtım Rehberi

El Impoluto

El Impoluto veya ingilizce ismi ile pristine (saf) 5 efsane gemi’den biridir kendisi’ni meksika körfezi’nde bulabilirsiniz ispanyol donanması’na hizmet veren en bilinen gemilerden biridir bir çok orta ve küçük boylu gemi’yi geride bıraktı (yani yok etti.) boyutu man’o war’dan biraz daha büyüktür çok güçü bir ram’ı ve bir donanma taburu yok edecek kadar gücü vardır yok edilmesi zordur oyunda’ki en agresif gemiler’den biridir çok ani bir anda bu gemi sizi her türlü yok edebilir bu gemi’yi avlamak için bir çok taktik vardır. arka tarafından ram çakmak, chain shot atmak, geminizin bütün geliştirmeleri’ni tamamlayıp ani saldırılar yapmak bundan bir kaçıdır.

HMS Prince

HMS Prince beş efsane gemi’den biridir lakabı ise hayalet gemi’dir sebebi ise gemi’nin hep sisli ortamlar’da dolaşıp düşmanlar’ına saldırmasıdır gemi’yi saint dominigue’nin doğusu’nda bulabilirsiniz sis’ten yararlanarak sizi yok edebilir dikkatli olun.

La Dama Negra

La Dama Negra veya ingilizce adı ile black lady (kara leydi) beş efsane gemi’den biridir gemi’yi serranilla’nın doğusu’nda bulabilirsiniz la dama negra’nın ise mortar’ları ve broadside cannon’ları epey güçlüdür zırh’ı da öyle fakat agresif bir gemi değildir fazla dikkatli hamleler yaparsanız eğer kolay yenebilirsiniz (tabii geliştirmeleri yaptıktan sonra).

HMS Fearless Ve Royal Sovereign

Şimdi geldik birbirlerinin kardeşi olan bu iki gemi’ye hms fearless ile royal sovereign atlantik denizi taraflarında birlikte dolaşan bir gemidir iki kişi saldırdıkları için yok edilmeli biraz zordur iki gemi’de birbirinden iyidir birisi’ni yok ettikten sonra diğer’ini de yok etmelisiniz yoksa onun sizi yok etme riski vardır bu ikisi ile ilgili tavsiyem herşeyinizi geliştirin ammunation’ınızı tamamen full’leyin (eksik kalmasın) ardından kimse’ye bulaşmadan onları halletmeye çalışın.

Cevap bulunamadı.