alexa
Assassins Creed 4 Black Flag
Assassin’s Creed 4 Black Flag, suikast dünyasını karadan denize taşıyan oldukça başarılı bir yapım olarak dikkat çekiyor. Assassins Creed 4 Black Flag PC cd key satin alma isleminden sonra cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
518
GEMİ YAĞMALAMA
eray ö.
1 Şubat 2015 15:13

Gemi Yağmalama

Gemi yağmalama, oyundaki Reale (oyun parası) yapmanın kolay yollarından biridir. Basitce, Jackdaw ile denizlerde dolaşın, içinde bol rum, şeker ve nakit para olan gemileri bulmaya çalışın. Ayrıca konvoylar da bir hamlede para büyük miktarda yağmalamak için bir fırsat sunarlar. Ama dikkat edin. Gemi yağmalamadan önce gemi savaşını da yenmeniz gerekiyor. Jackdaw daha güçsüz bir gemiyken gidip, pro gemilere de sataşmamanız lazım. Öncelikle gidip gemileri tanımanız gerekiyor. Tabi Jackdaw’ı geliştire geliştire, karşınıza daha güçlü gemiler gelecek, ve daha güçlü gemiler demek daha büyük paralar ve ekipmanlar demek.

İstenilen düzeyde, Edward’ın Filosu ve Jackdaw’ın tamiri sizin için önceliği yoksa, uzun vadede, sadece gemileri batırın ve gemiye yağma için zaman ayırın. Küçük gemileri batırarak ve yağmalayarak, Jackdaw’ı daha da geliştirebilir ve daha fazla paralar elde edebilirsiniz. Özellikle Man of War’lar ile savaşıp, yelkenlere tırmanmaya uğraşarak ya da bombaları patlatmaya çalışırken kendi mürettebatınızı öldürünceye kadar, gidip diğer gemileri batarıp, denizlerin terörü olabilirsiniz! Man of War’lara sonra bulaşırsınız.  

İsimsiz Üye
11 Şubat 2015 21:12
Reale kasmaya birebir bi yöntem :D
GÜLSÜM D.
13 Şubat 2015 20:08
guzel yontemmis teşekkürler.
Umut Ş.
19 Şubat 2015 10:12
ben hep böyle kasıyorum. hem eğlenceli hemde geliri sağlam