alexa
Assassins Creed Liberation HD ( PC )
Assassin’s Creed Liberation HD ilk kez PC ile bulusuyor. Yil 1765. Kuzeyde Amerikan Devrimi ile sonuçlanacak olaylar git gide kızışırken, Ispanyol kuvvetleri güneydeki Lousiana’yi ele geçirmeyi planlıyor. Assassins Creed Liberation hd satın alma işleminden sonra uplay cd key olarak teslim edilmektedir.
168
grafikler
eray ö.
26 Nisan 2015 15:07

Tamam grafikleri o kadar iyi olmayabilir ama oynanışı güzeldir herhalde diyorsunuz ve yine bir hayal kırıklığı ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Yapay zeka var mı yok mu belli değil. Yapay zeka kötü ve oyunun oynanışı da pek bir sıkıcı. PS Vita’nın her yanını kullanan ve maksimum zevk vermeyi amaçlayan Assassin’s Creed: Liberation’dan PC’de yeterli derecede keyif alamıyorsunuz maalesef ki. Assassin’s Creed 3 ile aynı zaman diliminde çıktığı için karakterimiz haliyle ağaçlara tırmanabiliyor ve vahşi yaratıklar ile karşılaşabiliyor. Bunlar genellikle bataklık bölgesinde karşımıza çıkıyor.

New Orleans’ın 18. Yüzyılında geçen oyunumuzun haritası biraz kısıtlı bir biçimde karşımıza çıkıyor. Gezilecek yerler ve açılacak nesneler pek fazla olmayınca bir süre sonra kendinizi hep aynı yerde gidip geliyormuş gibi hissediyorsunuz. Bu hissiyatı tatmak tabii ki kötü bir durum fakat elden gelen bir şey yok tabii ki. Ubisoft Sofia haritayı güzel ama küçük yapmak istemiş. Güzellik konusu da tartışılır, orası ayrı bir durum. Genel açıdan değerlendirmek gerekirse eğer PS Vita için iyi fakat diğer platformlar için kötü bir oyun olduğunu söylemek mümkün.
 

Cevap bulunamadı.