alexa
Assassins Creed Unity
Assassin's Creed Unity. Bastil baskinindan Kral 15. Louis'in idamina kadar Fransiz Devrimini yasayacak, Fransiz halkina kendilerine yeni bir kader çizmelerinde yardimci olacaksiniz. Assassins Creed Unity satın alma işleminizden sonra uplay cd key olarak teslim edilmektedir.
223
Assassin’s Creed Unity İçin 6.7 GB’lık Güncelleme
adem arman y.
21 Aralık 2014 15:20

Ubisoft, piyasaya çıktığından beri birçok hata ile oyuncuların tepkisini çeken Assassin’s Creed: Unity için bir süredir hazırlanan son güncellemeyi yayımladı. PlayStation 4 ve Xbox One sahipleri için dün akşam yayımlanan güncellemenin boyutu ise 6.7 GB. Bir güncelleme için epey yüksek boyutlu olsa da Ubisoft, bu güncelleme ile birçok hatayı düzelttiğini belirtiyor.

Ubisoft’un güncelleme notunda oyunla ilgili frame düşmesi, lockpick sorunu, harita sorunu, companion app bağlantı hatası, oyunun çökmesi, ilerlemenin kaybolması, online matchmaking ve bağlanma sorunu gibi birçok hatanın giderildiği yazıyor.

6.7 GB’lık bu devasa, toplamda da yayımlanan dördüncü güncelleme ile oyunu daha stabil hale getirmek mümkün gibi gözüküyor. PlayStation 4 ve Xbox One sahipleri bugünden itibaren, PC sahipleri ise önümüzdeki haftadan itibaren güncellemeyi indirebilir.

Ancak bu güncelleme beraberinde Xbox One sahipleri için bir de sıkıntıyı beraberinde getiriyor. Xbox One’da oyunu güncellemek yerine sistem yanlışlıkla oyunun tamamını indirmeye çalışıyor. Güncelleme ile birlikte indirse de zaten 6.7 GB gibi yüksek bir boyut varken bir de 47 GB’ı tekrar indirmeye çalışması gerçekten kötü bir durum. Ubisoft, konuyla ilgili özür diledi ve hatayı gidermeye çalıştıklarını belirtti. Eğer kutulu bir şekilde alındıysa oyunu komple silip tekrar diskten yüklemek, ardından güncelleme yapmak mümkün. Dijital ise şimdilik bir çözümü bulunmuyor, 6.7 yerine 40 GB’tan fazla veriyi tekrar indirmek gerekiyor.Muhammed Talha Ü.
21 Aralık 2014 22:22
oyunun kendisi zaten 36gb bu güncellemelerle 50 yi buldu ya bu nedir arkadaş 5 oyun yeri kaplio
Onur Mert K.
21 Aralık 2014 23:16
Çok problemli bir oyun , almadım henüz , almaya pek de niyetli değilim.
eray e.
1 Ocak 2015 17:58
oyunun çok hatası problemi var almaya karar vermedim henüz 
İsimsiz Üye
11 Şubat 2015 22:33
Hatası çok fazlaydı, böyle bir güncelleme kesinlikle gerekliydi.