alexa
Assassins Creed Unity
Assassin's Creed Unity. Bastil baskinindan Kral 15. Louis'in idamina kadar Fransiz Devrimini yasayacak, Fransiz halkina kendilerine yeni bir kader çizmelerinde yardimci olacaksiniz. Assassins Creed Unity satın alma işleminizden sonra uplay cd key olarak teslim edilmektedir.
250
Assassin's Creed Unity Karakterleri !
EREN CANKAT Ö.
18 Ocak 2015 15:40


Arno Victor Dorian

Doğum: 1768,

Ölüm: Bilinmiyor

Oyunun ana karakteri. Babası Fransız bir suikastçı, annesi ise Avusturyalıdır. 1789 yılında, 21 yaşındayken suikastçılara katılmıştır.

Élise De La Serre

Doğum: 1770

Ölüm: Bilinmiyor.

Élise, Arno'yu evlat edinen François De La Serre'in öz kızıdır. Tapınakçıların üyesidir. Onun da amacı Arno gibi babasının katilini bulmak. Fakat Arno'nun aksine Élise, intikam almak istemektedir.

Oyunun Hikayesi

Yıl 1789, bir zamanlar muhteşem olan şehri terör ve kaosun yer aldığı bir alana dönüştürüyor. Sokaklardaki kaldırım taşları, baskıcı asillere karşı ayaklanmış halkın kanları ile kırmızıya dönüşüyor. Arno adındaki genç bir adam ise ihtilalin arkasındaki gerçek güçleri ortaya çıkarmak için mücadele ediyor. Başlarda sadece telafi için mücadele eden Arno, halkın ona ihtiyacı olduğunu görüyor ve bir yandan telafi bulmaya çalışırken bir yandan da halkın yanında asillere karşı savaşıyor. Uğraşıları, kendisini bir milletin kaderi için acımasız bir savaşın ortasına atacak ve onu gerçek bir usta suikastçıya dönüştürecek.

Vikipedi'den Alıntıdır 
İsimsiz Üye
11 Şubat 2015 23:14
Oyunun hikayesini tam olarak bilmiyordum bu iyi oldu teşekkürler.