alexa
Assassins Creed Unity
Assassin's Creed Unity. Bastil baskinindan Kral 15. Louis'in idamina kadar Fransiz Devrimini yasayacak, Fransiz halkina kendilerine yeni bir kader çizmelerinde yardimci olacaksiniz. Assassins Creed Unity satın alma işleminizden sonra uplay cd key olarak teslim edilmektedir.
233
Hayal kırıklığı?
Yiğithan B.
20 Aralık 2014 00:32
bu oyun hayal kırıklığı diyolar ne düşünüyosunuz beklenenden düşükmü okadarda ???
İsmet Buğra Ö.
21 Aralık 2014 02:16
Önceki oyunlardan neredeyse hiçbir farkı olmayan, sırf AC oyunu çıksın diye yapılmış oyunlardan birisi. Bence adamlar yemeyip içmeyip AC oyunu çıkarıyorlar, üstüne diğer oyunlardaki hataları düzeltmiyorlar bile...
oğuzhan k.
21 Aralık 2014 15:02
Assassins creed serisi bence muhteşem bu oyunuda harika ama tek sorun eklenecek şeyler yetersiz kalıyor
emir a.
21 Aralık 2014 15:41
Grafik ve oynanış acısından hayal kırıklığı asla olamaz.Ancak konu bakımından diğerlerine göre vasat sanki :(
Serhat Ç.
21 Aralık 2014 17:42
Ben begendım ama en begendıgım revelıtaındı  ıstanbulda gectıgı ıcın
Ali Haydar Ç.
22 Aralık 2014 19:52
ubisoft yangından mal kaçırır gibi oyun yapıyor oysaki biraz oyunun ustunde çalışıp hatalarını giderseler çok daha (en azından bundan) iyi şeyler yapacaklarına inanıyorum. 
ama grafikleri diğer oyunları utandıracak kalitede

eray e.
1 Ocak 2015 18:00
ubisoftun oyun çıkarmak için yaptıgı bir şey dostum sadece grafikler gelişmiş o kadar 
İsimsiz Üye
11 Şubat 2015 22:35
Hayal kırıklığı yaratmasının sebebi hataları, başka bir şey değil. Ama gerçekten kötü. Çok hata var.