alexa
Assassins Creed Unity
Assassin's Creed Unity. Bastil baskinindan Kral 15. Louis'in idamina kadar Fransiz Devrimini yasayacak, Fransiz halkina kendilerine yeni bir kader çizmelerinde yardimci olacaksiniz. Assassins Creed Unity satın alma işleminizden sonra uplay cd key olarak teslim edilmektedir.
199
İnceleme 1 - Assasin's Creed: Unity Giriş
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 23:44

Assasin's Creed: Unity, acımasız kiralık katillerimizi Fransız Devrimi'nin yardımına gönderiyor!

AC assassins creed unity fransz devrimi oyun pc Playstation xbox

Assassin's Creed serisi yedinci yaşına, yeni bir oyunla girdi. Sevilen oyun serisi bu kez tarihin önemli bir dönüm noktasını, Fransız İhtilali'ni konu alıyor ve son dönemde oyuncuların eleştirilerini ciddiye almış olacak ki, oynanışı da olumlu yönde geliştirmiş.

Assassin's Creed: Unity, aslında büyük sorunlarla beraber piyasaya çıktı. Ne yazık ki oyun piyasasının başına bela olan "Erken satın alma" özelliğini sağladığı sıcak ve güzel paranın tadına varan oyun firmaları, artık oyunlarını daha bitirmeden satıyor ve Ubisoft gibi büyük oyun firmaları da bu erken satışlardan yüz milyonlarca dolar kazanabiliyor. Elbette onca oyuncuya belli bir tarih verip yüzlerce milyon dolar değerinde oyun sattıktan sonra oyunun çıkışını ertelemeyi de göze alamayıp, oyundaki sorunlar henüz çözülmeden söz verdikleri tarihte resmi yayını yapıyorlar ancak binlerce bug'la dolu olan oyunu çıkış tarihinden sonra yamalayarak düzeltmeye çalışıyorlar.

Assassin's Creed: Unity de bu handikaptan kurtulamadı ve piyasaya çıktığı ilk günlerce büyük tepkiler aldı zira oyundaki pek çok sorunun yanında insan modelleri yüklenirken çoğunlukla kasdokusu yüklenmiyordu ve iskelet suratlı karakterler etrafta dolaşıyordu. Buna benzer birçok komik ve acıklı sorun nedeniyle oyuncular büyük isyan çıkarınca Ubisoft sorumluluğu önce grafik kartı üreticilerine atsa da sonrasında hatasını kabul edip herkesten özür diledi. Neyse ki, Ubisoft köklü bir firma ve oyundaki hataları kısa sürede yamamayı başardı ve Assassin's Creed: Untiy gibi güzel bir oyun heba olmaktan kurtuldu.

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.