alexa
Assassins Creed Unity
Assassin's Creed Unity. Bastil baskinindan Kral 15. Louis'in idamina kadar Fransiz Devrimini yasayacak, Fransiz halkina kendilerine yeni bir kader çizmelerinde yardimci olacaksiniz. Assassins Creed Unity satın alma işleminizden sonra uplay cd key olarak teslim edilmektedir.
154
İnceleme 2 - Fransız İhtilali'nin yardıma ihtiyacı var
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 23:46

AC assassins creed unity fransz devrimi oyun pc Playstation xbox

Oyun bu kez oyuncuyu Fransız İhtilali'nin ortasına götürüyor. Dünyanın en kuvvetli monarşilerinin başında gelen Fransa, dev askeri gücü ve çaresiz bırakıp açlıktan, hastalıktan kırdığı halkı ile isyan geçirmez bir görüntü veriyordu. Ancak Paris'e doluşturulmuş milyonlarca aç, hasta, çaresiz vatandaşların her geçen gün lüks içinde yaşayan monarşiye karşı bilediği dişleri artık görünmeye başlamıştı.

Bu halk hareketini zafere götürecek gizli güç ise elbette monarşinin kilit noktasındaki güçlü isimleri tek tek avlayıp yok edecek olan kiralık katillerimizdir. İşte burada devreye giriyorsunuz ve halk hareketini zafere ulaştırmak için görevlere çıkıyorsunuz.

Oyundaki karakterinizi genç yaşından itibaren kontrol etmeye başlıyorsunuz ve minik görevlerle yıllar içindeki gelişimine şahit oluyorsunuz. Ubisoft'un burada artık oyuna RPG öğeleri eklemiş olduğunu fark ediyorsunuz. Aslında aksiyon odaklı bir açık dünya oyunu olan Assassin's Creedson bir iki oyununda belli belirsiz RPG öğelerini kullanmaya başlamıştı ancak yeni oyununda,RPG öğeleri daha da belirginleşmiş. Oyun boyunca kazandığını yetenek puanlarını çeşitli yetenek dallarına dağıtarak bildiğiniz RPG formatında bir oyun oynuyorsunuz. Elbette aksiyon dozu hala çok baskın ve RPG neymiş, aksiyon neymiş gibi detayalr hakkında çok kafa yormayan bir insansanız, eski oyunlarla arasındaki farkı hissetmeyebilirsiniz.

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.