alexa
Assassins Creed Unity
Assassin's Creed Unity. Bastil baskinindan Kral 15. Louis'in idamina kadar Fransiz Devrimini yasayacak, Fransiz halkina kendilerine yeni bir kader çizmelerinde yardimci olacaksiniz. Assassins Creed Unity satın alma işleminizden sonra uplay cd key olarak teslim edilmektedir.
89
İnceleme 3 - İş adamı olarak suikastçiler!
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 23:47

AC assassins creed unity fransz devrimi oyun pc Playstation xbox

Assassin's Creed'in, en ilginç özelliklerinden biri olan,esnaf-suikastçi formatı bu oyunda da bulunuyor. Dünyanın en zengin adamlarını, krallarını, politikacılarını yataklarında uyurken kesip de aynı yatak odasındaki kasayı açıp büyük serveter değerindeki altın keselerini almayı akıl edemeyen sevgili kiralık katillerimiz yine para kazanmak için esnaflık işine giriyor ve Paris sokaklarında kafe-tiyatro işletebiliyor. Böylece oyuncu düzenli para kazanmaya başlıyorlar ve elbette o paracıklar bomba oluyor, kılıç oluyor, tabanca oluyor, zırh oluyor.

Oyundaki ekipmanları oyun içi para birimiyle satın alabiliyorsunuz ancak eğer isterseniz, gerçek para harcayarak da bazı silah ve ekipmanları satın alabilirsiniz, lakin iyi bir oyuncunun prensip olarak oyun-içi satın almalara karşı olması gerektiğini unutmayın. Zaten para vererek satın aldığınız bir oyunun içinde yok kılıçmış, yok bıçakmış, yok okmuş, yok botmuş satın almak için bir daha para ödemek zorunda bırakılmanız, etik değil. Ancak oyun firmaları bu yolla yine on milyonlarca dolar kazandıkları için, etik metik dinlemez oldular. Elbette tercih sizin...

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.