alexa
Assassins Creed Unity
Assassin's Creed Unity. Bastil baskinindan Kral 15. Louis'in idamina kadar Fransiz Devrimini yasayacak, Fransiz halkina kendilerine yeni bir kader çizmelerinde yardimci olacaksiniz. Assassins Creed Unity satın alma işleminizden sonra uplay cd key olarak teslim edilmektedir.
158
İnceleme 4 - Oynamaya değer mi?
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 23:49

AC assassins creed unity fransz devrimi oyun pc Playstation xbox


Assassin's Creed: Unity, yedi senedir yapılan Assassin's Creed oyunları arasında en başarılılar listesinin tepesine rahatça yerleşebilir. Oyunun ufak tefek sorunları hala devam ediyor ancak yamalar da çıkmaya devam ediyor. Çok kalabalık NPC'lerin bulunduğu bölgelerde oyun hala kasılmaya devam edebiliyor ancak Ubisoft'un çözemeyeceği bir sorun yok ortada.

Oyunun grafik kalitesi zaten her zamanki etkileyici özelliğini koruyor, seslerin de son derece çarpıcı olduğunu söylemeye gerek yok. Ubisoft'un her oyunla birlikte hatalarından ders aldığını ve oyunu geliştirmek için doğru adımlar attığını da söyleyebiliriz zira Assassin's Creed RPG türüne çok yakışacak bir oyundu ve nihayet 7 sene sonra bu yönde bir gelişme görmek de çok güzel. Sözün özü, oynarken güzel vakit geçireceğiz bir oyun ve seriye henüz başlamadıysanız, önceki oyunları pas geçmenizi de önermeyiz ancak Unity de başlangıç için çok iyi bir seçenektir, aklınızda olsun.

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.