alexa
Assassins Creed Unity
Assassin's Creed Unity. Bastil baskinindan Kral 15. Louis'in idamina kadar Fransiz Devrimini yasayacak, Fransiz halkina kendilerine yeni bir kader çizmelerinde yardimci olacaksiniz. Assassins Creed Unity satın alma işleminizden sonra uplay cd key olarak teslim edilmektedir.
230
Tam Çözüm Bölüm 1
Ekin G.
2 Mart 2015 23:49

Prolog: Kill The Assassin

Bu görevde ana karakterimiz Arno Dorian ile tanışıyor ve oyunun kontrollerini öğreniyoruz. Eski oyunlara göre farklı bir kontrol şeması olduğu için bu bölümlere dikkatinizi vermenizde fayda var. Gayet basit görevlere sahip olan bu bölümde ilk olarak “Follow de Molay” görevi veriliyor. Koşup kardeşiniz Molay’i takip etmeniz gerekiyor. Sonrasında yeni bir görev karşınıza çıkacak.

Artık oyunun önemli noktalarını öğrenemeye başlıyoruz. Gizlilik hakkında bilgiler edinip işlerimizi sinsice nasıl halledebileceğimizi öğrendikten sonra nasıl dövüşülür, nasıl kaçılır ve gelen saldırılar nasıl savuşturulur tarzında oyun içerisinde hayati değeri olan bilgileri öğreniyoruz. Ekrana çıkan direktifleri takip ettikten sonra köprüyü geçiyoruz. Sol tarafta sizi bir pencereye yönlendirecek olan merdivenden tırmanın. İçerde keşfetmeniz gereken birkaç şey var, ters yöne doğru ilerleyin. Dışarı çıktığınızda sol tarafta bir iskele göreceksiniz. İskeleye tırmandıktan sonra da yeni bir görev karşınıza çıkacak.

Burada kaçan bir suikastçıyı öldürmeniz gerekiyor. Kendisini yakalamak için elinizden ne geliyorsa yapmanız gerekiyor. Uzun bir koşuşturmanın ardından kendisini yakalayıp öldürebilirsiniz. Böylece prolog bölüm bitmiş oluyor.

Cevap bulunamadı.