alexa
Assassins Creed Unity
Assassin's Creed Unity. Bastil baskinindan Kral 15. Louis'in idamina kadar Fransiz Devrimini yasayacak, Fransiz halkina kendilerine yeni bir kader çizmelerinde yardimci olacaksiniz. Assassins Creed Unity satın alma işleminizden sonra uplay cd key olarak teslim edilmektedir.
202
Tam Çözüm Bölüm 3
Ekin G.
2 Mart 2015 23:51

Eğer kendinizi saldırıları karşı savunabilme konusunda geliştirdiyseniz bu görevin yan görevlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu yan görevlerden biri, gelen iki saldırıyı savuşturmak, diğeri ise gelen iki saldırıyı atlatmak.

Bu görevde yapmanız gereken ilk iş yük dolu aracı takip etmek. Biraz ilerledikten sonra karşınızdaki kapının kapalı olduğunu göreceksiniz. İçeri girebilmek için çatılardan atlamanız gerekiyor. Çok zor olmayan bu bölümde hata yaparsanız panik yapmanıza gerek yok. Araca yaklaştığınızda kısa bir ara sahne oynayacak. Şimdi yapmanız gereken şey ise kiliseye tırmanmak. Böylece ilk büyük tırmanışınızı da gerçekleştirmiş olacaksınız. Eğer kilisenin alt bölümlerinde tırmanacak herhangi bir yer bulamazsanız yakındaki evlerin çatısına tırmanarak daha yukarıdan kiliseye tırmanabilirsiniz.

Tepeye ulaştığınızda hedefinizi belirleyebilirsiniz. Fakat bu sefer de aşağı inmeniz gerekiyor. Çatılardan atlayıp, balkonlardan ve koridorlarda geçip hedefinize ulaşmanız mümkün. Ya da kalabalığın içerisine karışarak da hedefe ulaşabilirsiniz ama gardiyanları unutmayın. Eagle Vision’ı kullanarak işleri kolaylaştırabilirsiniz.

İçeride mimariden dolayı kafanızın karışmamasına dikkat edin. Merdivenlerden yukarı çıkıp balkondaki kalabalığı geçip merdivenlerden aşağı, halıyla kaplı odayı da geçip balkona geçin. Eagle Vision ile hedefinizi bulun. De La Serre’yi bulduktan sonra yine bir ara sahne ile karşı karşıya olacaksınız. Sonrasında kendinizi savaşta bulacaksınız. Yan görevleri tamamlamanın tam zamanı. Düşmanlarınızı alt ettikten sonra kaçmaya başlayın. Çatılardan birine çıkın ve görev tamamlandı.

Cevap bulunamadı.