alexa
Assassins Creed Unity
Assassin's Creed Unity. Bastil baskinindan Kral 15. Louis'in idamina kadar Fransiz Devrimini yasayacak, Fransiz halkina kendilerine yeni bir kader çizmelerinde yardimci olacaksiniz. Assassins Creed Unity satın alma işleminizden sonra uplay cd key olarak teslim edilmektedir.
132
Zaman da oldukça uygun
eray ö.
1 Şubat 2015 16:11

Eğer tarihi seven bir kişiliğe sahipseniz ve diğer ülkelerin tarihleri hakkında bilginiz varsa, Fransız Devrimi’nin Assassin’s Creed serisi için oldukça uygun bir zaman aralığı olduğunu anlamışsınızdır.Fransız Devrimi sırasında geçen bol kanlı çatışmalar, Batı demokrasisinin bir dönüm noktası durumuna gelmesi ve yeni kanunların gelmesi Assassin’s Creed serisi için oldukça güzel bir konu. Ayrıca Ubisoft bildiğiniz gibi Fransız bir oyun firması. Bu yüzden Assassin’s Creed Unity üzerinde her zamankinden daha fazla çalışacaktır.

Assassin’s Creed Unity bildiğiniz gibi Paris’te geçecek ve Paris, yine Assassin’s Creed serisi için olabilecek en iyi mekanlardan bir tanesi. Paris, iç dünyası, yer altı mağaraları ve mezarlıkları ile birlikteAssassin’s Creed III’ün neredeyse 2 katı bir haritaya sahip ediyor bizi.

assassins-creed-unity-ballroom


Cevap bulunamadı.