alexa
Assassins Creed Unity
Assassin's Creed Unity. Bastil baskinindan Kral 15. Louis'in idamina kadar Fransiz Devrimini yasayacak, Fransiz halkina kendilerine yeni bir kader çizmelerinde yardimci olacaksiniz. Assassins Creed Unity satın alma işleminizden sonra uplay cd key olarak teslim edilmektedir.
579
Bilinmesi Gereken İpuçları !
Ekin G.
2 Mart 2015 23:47
  • Ubisoft, Assassin’s Creed: Unity’nin kontrollerini, serinin eski oyunlarına göre büyük bir derecede değiştirmiş durumda. Bu yüzden oyunun tutorial bölümlerini mümkün olduğunda dikkatli bir şekilde oynayın veya kontrol şemasına iyice göz gezdirin. Artık gizlilik için bir tuşa basmanız gerekiyor. Hatta aşağı inmek veya yukarı tırmanmak bile ayrı iki tuşa atanmış durumda.
  • Eğer oyunu %100 bitirmek istiyorsanız görevleri birkaç kez tekrarlayıp gerekli her şeyi sırasıyla yapmanız gerekiyor.
  • Eğer düşmanları alt etmekte zorlanıyorsanız, görevleri tekrar oynayarak veya yan görevleri tamamlayarak oyun içerisinde yer alan derin kişiselleştirme sistemi ile hem kendinize uygun hem de güçlü silahlar ve yetenekleri açabilirsiniz.
  • Eski oyunlardan bildiğiniz birçok Assassin yeteneği, siz görevleri tamamlayıp onları açana kadar kapalı durumda. Bu yüzden geliştirmeler bölümünü bol bol kontrol edip sahip olmak istediğiniz yetenekleri açmayı unutmayın.
  • Yine eski oyunlarda olan ölü bedenleri taşıma olayı bu oyunda bulunmamakta. Bu yüzden düşmanlarınızı öldürürken gizlenebileceğiniz yerleri seçmeye özen gösterin. Kimse arkadaşını ölü olarak görüp de aldırmamazlık etmez.
  • Önceki oyunlardan alışılan dövüş sistemi bu oyunda tamamıyla değişmiş durumda. Sırayla öldürme işlemi bu oyunda maalesef olmamakta. Onun yerine her bir düşmanınızı meşru bir şekilde öldürmeniz gerekiyor.
  • Saldırıları savuşturmak (Parry) bu oyundaki en büyük dostunuz. Kendinizi bu yönde geliştirmeye çalışın.
Sergen B.
12 Mart 2015 00:03
Saldırıları savuşturmak (Parry) bu oyundaki en büyük dostunuz. Kendinizi bu yönde geliştirmeye çalışın.