alexa
Assassins Creed Unity
Assassin's Creed Unity. Bastil baskinindan Kral 15. Louis'in idamina kadar Fransiz Devrimini yasayacak, Fransiz halkina kendilerine yeni bir kader çizmelerinde yardimci olacaksiniz. Assassins Creed Unity satın alma işleminizden sonra uplay cd key olarak teslim edilmektedir.
360
Tam Çözüm Bölüm 2
Ekin G.
2 Mart 2015 23:50

İşte oyun burada başlıyor. Ayrıca, zamanda geri dönerek Arno’nun küçüklüğüne geri dönüyoruz. Bu görevi %100 olarak bitirebilmeniz için iki şeye dikkat etmeniz gerekiyor. Bunlardan biri yere alaşağı edilmemek diğeri ise beş objenin altından veya üstünden geçmek.

Ufak bir ara sahnenin ardından bir kızı takip etmeniz gerekiyor. Yakalanmamak için mümkün olduğunca yavaş bir şekilde avluya kadar gitmelisiniz. Karşınıza bir masa çıkacak ve masanın üzerindeki elmayı çalmanız gerekiyor. Hikâye gereği burada ne kadar dikkatli olursanız olun, gardiyan sizi görecek ve yakalamaya çalışacak. Kendisinden kaçmaya çalışın ve bir süre görüş alanından uzaklaşın. Gardiyanların yüz hafızları hiç iyi olmadığı için bir süre sonra sizi unutacaklar ve yanlarından geçseniz dahi sizi hatırlamayacaklar.

Kızın yanına gidip kendisini tekrar takip edin. Bir bakmışsınız ki işler değişmiş. Arno’nun babasına doğru koşuyorsunuz. Şimdi yapmanız gereken Hugo’yu yakalamak. Fakat kendisine nazik davranın. Karşınıza çıkan objelerin altından veya üstünden geçmeyi unutmayın. Hugo’yu yakaladığınızda bir ara sahne daha oynayacak. Şimdi kaçma sırası sizde. Gardiyanların gözüne görünmemek ve abilerinizden kaçmak zorundasınız. Eğer daha önce beş objeyi geçemediyseniz bu son şansınız. Çatıya çıkarak kendinizi gözlerden uzaklaşın. Artık kimse sizi aramıyor, haritada gösterilen yere doğru ilerleyin.

Cevap bulunamadı.