alexa
Assassins Creed Unity
Assassin's Creed Unity. Bastil baskinindan Kral 15. Louis'in idamina kadar Fransiz Devrimini yasayacak, Fransiz halkina kendilerine yeni bir kader çizmelerinde yardimci olacaksiniz. Assassins Creed Unity satın alma işleminizden sonra uplay cd key olarak teslim edilmektedir.
306
Tam Çözüm Bölüm 4/1
Ekin G.
2 Mart 2015 23:53

Buradaki yan görev, gizliliği sevenlerin ilgisini çekecek türden. Yapmanız gereken tek şey çatışmaya girmekten kaçınmak.

İlk göreviniz De La Serre’nin ofisine girmek. Acele etmenize gerek yok. Ofise gitmeden önce etrafta bulunan kaynakları toplamayı unutmayın. Ofise girer girmez ikinci göreviniz kendiliğinden ara sahnede tamamlanacağı için bir an şaşırabilirsiniz. Sonrasında kimselere görünmeden haritada gösterilen noktaya ulaşmanız gerekiyor.

Şimdi binanın içerisinde Elise’i bulmanız gerekiyor. Burada çok dikkatli olmanız gerekiyor, özellikle de yan görevi tamamlamak istiyorsanız. Eagle Vision ile gardiyanların yerini tespit edip Elise’e kolayca ulaşabilirsiniz. Balkona ulaştığınızda kısa bir ara sahne daha oynayacak. Sonrasında yapmanız gereken bir sonraki ara sahneye kadar Elise’i takip etmek. Eagle Vision yardımıyla saraydan yakalanmadan çıkın. Görüş alanından yeterince uzaklaştığınızdan emin olun ve böylece yan görevi de hakkıyla elde etmiş oluyorsunuz.

Cevap bulunamadı.