alexa
Assassins Creed Unity
Assassin's Creed Unity. Bastil baskinindan Kral 15. Louis'in idamina kadar Fransiz Devrimini yasayacak, Fransiz halkina kendilerine yeni bir kader çizmelerinde yardimci olacaksiniz. Assassins Creed Unity satın alma işleminizden sonra uplay cd key olarak teslim edilmektedir.
310
Tam Çözüm Bölüm 5
Ekin G.
2 Mart 2015 23:54

Artık yan görevler yavaş yavaş zorlaşmaya başlıyor. Bu sefer üç saldırıyı savuşturmanız ve iki kere sis bombası atarak kaçmanız gerekiyor.

Göreve başlarken kendinizi bir dövüş içerisinde bulacaksınız. Yan görevde istenilen savuşturmaları yapmanın tam sırası. Düşmanınızı alt etmeden önce bunu yapmayı unutmayın. Karşınıza bir gardiyan bulutu gelecek. Gardiyanları birkaç şekilde alt edebilirsiniz ama bir suikastçı işini her zaman sessiz ve gizlice yapar. Saklanıp gardiyanların geri dönmelerini bekleyin, bu kadar.

Şimdi Bastille’den kaçmanız gerekiyor. Yapmanız gereken Bellec kapıyı açarken kendisini korumak. Eğer hala savuşturmaları yapmadıysanız bu son şansınız. İkinci grup gardiyanlar gelince sis bombalarını kullanmayı unutmayın ve oradan hemen kaçın. Bellec’i takip edin. Sizi bir başka dövüşe yollayacak. Sis bombası kullanmanızı isteyen yan görevi tamamlanın tam zamanı. Beş gardiyanı da alt ettikten sonra Bellec ile biraz daha ilerleyeceksiniz ve bu bölüm de gösterilen ara sahneden sonra bitecek.

Cevap bulunamadı.