alexa
Assassins Creed Unity
Assassin's Creed Unity. Bastil baskinindan Kral 15. Louis'in idamina kadar Fransiz Devrimini yasayacak, Fransiz halkina kendilerine yeni bir kader çizmelerinde yardimci olacaksiniz. Assassins Creed Unity satın alma işleminizden sonra uplay cd key olarak teslim edilmektedir.
252
Tam Çözüm Bölüm 6
Ekin G.
2 Mart 2015 23:56

Bu bölümde herhangi bir yan görev bulunmuyor. Bu sefer, Arno’nun tam anlamıyla bir Assassin olmasına tanıklık edeceğiz.

İlk hedefinize ulaşabilmek için karşınızdaki duvara tırmanıp oradan da balkona çıkmak. Çıkan ara sahneden sonra ikinci hedefinize ulaşmak için avizeler arasından geçip, halata ulaşın. Leap of faith yaparak yerdeki deliğe gireceksiniz.

Sıra, yine Bellec’i takip etmekte. Fakat bu sefer kendisini korumamız gerekmiyor. Ara sahne gelene kadar kendisiyle yürüyün. Sonrasında engelli bir alanda koşmanız ve yine bir leap of faith yapmanız gerekiyor. Şimdi bir eğimden aşağıya kayıp, karşınıza çıkan ateş çukurlarından kaçmanız gerekiyor. Kendinizi mümkün olduğunca yavaşlatın, böylece hiçbir engele çarpmazsınız. Dikkatlice haritanın sağ tarafına doğru gidin.

Sıradaki engeller bir öncekileri kadar zor değil ama dikkatli olmanız gerekiyor. Yapmanız gereken kalabalığın arasına karışıp Eagle Vision yardımıyla hedefinizi belirlemek. Kalabalığın yardımıyla sol tarafa geçip hedefinizin arkasına geçip kendisini öldürebilirsiniz.

Cevap bulunamadı.