alexa
Assassins Creed Unity
Assassin's Creed Unity. Bastil baskinindan Kral 15. Louis'in idamina kadar Fransiz Devrimini yasayacak, Fransiz halkina kendilerine yeni bir kader çizmelerinde yardimci olacaksiniz. Assassins Creed Unity satın alma işleminizden sonra uplay cd key olarak teslim edilmektedir.
392
Tam Çözüm Bölüm 7
Ekin G.
2 Mart 2015 23:57

İşte oyun şimdi başlıyor. Arno tam anlamıyla bir Assassin oldu ve Bellec ile birlikte çalışıyor. Bu seferki yan görevlerden biri kolay, diğeri ise biraz zor. Bu görevlerden biri gizlenip üç kişiyi öldürmek, diğeri ise Bellec’e yakın durmak. Etrafta fazla oyalanmadığınız sürece ikincisini de başarabilirsiniz.

Göreve başladığınızda uygun bir yerde saklanıp üç gardiyanı öldürerek yan görevlerden ilkini tamamlayabilirsiniz. Herkesi alt ettikten sonra çanın yanına giderek ipini kesin. Çıkan ara sahneden sonra Bellec’in öldürdüğü adamın üzerindeki kanıtı alın.

Şimdi koşmaya başlayın. Bellec’i koşarak takip ederken gerekli yerlerde Leap of Faith yapmaktan kaçınmayın. Unutmayın, Bellec’le olan yakınlığınızı arttırmamalısınız. Bellec’i takip ederek cafe’ye doğru gidin. Sonrasında da Assassin üssüne doğru koşacaksınız. Artık koşmayı bırakıp Bellec’le beraber konseye doğru yürüyebilirsiniz. Yine bir ara sahne ile karşı karşıyayız.

Cevap bulunamadı.