alexa
Assassins Creed Unity
Assassin's Creed Unity. Bastil baskinindan Kral 15. Louis'in idamina kadar Fransiz Devrimini yasayacak, Fransiz halkina kendilerine yeni bir kader çizmelerinde yardimci olacaksiniz. Assassins Creed Unity satın alma işleminizden sonra uplay cd key olarak teslim edilmektedir.
527
Tam Çözüm Bölüm 9
Ekin G.
3 Mart 2015 00:01

Bu bölümdeki yan görevleri tamamlamak için mümkün olduğunca gizlenmeniz ve çaktırmadan hareket etmeniz gerekiyor. Yan görevlerden biri, bir gizlenme noktasında iki kişiyi öldürmenizi isterken, diğeri ise herhangi bir alarmı çaldırmamanızı istiyor.

Tebrikler, şu and Notre Dame’dasınız. Dikkatli olun ve ortamın büyüsüne kapılmayın, yapmanız gereken bir görev var. Eagle Vision’a geçip iki haydudun yerlerini tespit etmeniz gerekiyor. Bu iki arkadaşın ceplerini karıştırmalısınız fakat yakalanmamaya dikkat edin. Sessizce merdivenlerden aşağıya inin ve anahtarları kullanın. Yakalanırsanız görev başarısız olmaz ama kendinizi yakalanmamaya alıştırmanız lazım.

Şimdi Notre Dame’ın diğer ucuna doğru gidip Duchesneau’yu izleyin. Kendisini bir süre yürüdükten sonra papaz ile görüşecek. Sonrasında kendisini öldürüp öldürmemek size kalmış. Şimdi alarmı çaldırmamak için dikkatli bir şekilde gardiyanların yanlarından geçmeniz veya onları öldürmeniz lazım. Notre Dame’ın içerisinde saklanabileceğiniz yerlerden birine geçerek iki kişiyi öldürebilir ve yan görevlerden biri tamamlayabilirsiniz. Kapıda iki gardiyanla karşılaşacaksınız, birini bu şekilde öldürebilir, diğerini ise dikkate almadan gizlice geçebilirsiniz.

Sivert’i öldürmeden önce yakındaki iki gardiyanı da alt ettikten sonra samanla dolu arabanın içerisine girip Eagle Vision yardımıyla hedefinizi bulabilir ve size yaklaşınca da kendisini öldürebilirsiniz. İşiniz bittikten sonra sağa dönüp hızla yukarı çıkabilir ve anahtarı kullanarak balkondan kaçabilirsiniz.

Cevap bulunamadı.