alexa
Assassins Creed Unity
Assassin's Creed Unity. Bastil baskinindan Kral 15. Louis'in idamina kadar Fransiz Devrimini yasayacak, Fransiz halkina kendilerine yeni bir kader çizmelerinde yardimci olacaksiniz. Assassins Creed Unity satın alma işleminizden sonra uplay cd key olarak teslim edilmektedir.
389
Ubisoft Yeni Bir Sektöre İmza Atıyor!
Doruk Ö.
4 Haziran 2015 11:26

The_Division

Öncelikle merhaba değerli okuyucularımız,

Bu haberimizde ”Ubisoft” isimli, çoğumuzun bildiği Fransız oyun yayımcısı firmanın yeni bir sektöre adım attığı ve bu konudaki görüş ve eleştirilerimizi sizlerle paylaşacağız.

Yavaşça başlayalım, geçtiğimiz zamanlarda Asassin’ s Creed Unity faciasından (Asassin’ s Creed Unity tam anlamıyla tamamlanmış bir halde piyasaya sürülmemişti. Bu oyunu satın alan oyunculardan aşırı şikayet gelmeye başlayınca yayımcı firma ”Ubisoft” bir açıklama yaptı ve bu açıklamada oyunun bitmemiş halde olduğunun bizlerde farkındayız, diye söylendi ve oyunculara bu açıklamasında demeye çalıştığı bizce; Ne yapabiliriz ki bu konuda siz erkenden istediniz oyunu elimizden gelen bu, bununla yetinin vesaireydi. Bu sebepten yayımcı firma bir gecede %10 zarara girmişti.) sonra yayımcı firmamız yeni bir sektöre adım atmaya karar vermiş gibi görünüyor.

Kısa bir zaman önce yayımcı firma Ubisoft, satışa sunduğu bazı oyunlarının beyazperdede görülmesini istediğini ve bunun için çalışmalarının olduğunu belirtti. Sizce Ubisoft köklerini geniş bir çevreye yayarak birçok sektörde dev mi olmak istiyor yoksa yeni bir gelir kapısı elde ederek yaşadığı sorunları telafi mi etmek istiyor? Burdan bakınca 2. seçenek daha mantıklı geliyor kulağa doğrusu.

Şimdilik beyazperdede  Assassin’ s Creed – Far Cry – Watch Dogs isimli 3 oyunun görüleceği biliniyor. Kim bilir belki de filmleri de erken çıkarmaya çalışarak önceki gibi fakat yeni bir sektörde kendini zarara uğratır.

10995411_599012880243103_5595215875110791750_n

Bildiğimiz gibi birçok oyuncunun ortak görüşü olarak şunu söyleyebiliriz; Ubisoft elindeki en iyi fırsatları bakış açısı (PARA-PARA-PARA) yüzünden eline gözüne bulaştıran bir firma. Umarız bu sektördeki ilk adımını çukura atmaz ve sağlam bir yolda yürüyebilir.

Cevap bulunamadı.