alexa
Auto Club Revolution
Auto Club Revolution oldukça fazla sayıda aracın bulunması da oyuncuların bu oyunu en başarılı şekilde oynayabilmeleri için hazırlanmış bir garaja sahip bunun en büyük artısı dönüş kabiliyeti yüksek olan araçlarla daha hızı mesafe kat edebilmenin imkanını sağlamakta. Oyuncuların kazanılan her yarışta biraz daha fazla paraya sahi olmaları ve bu parayla araçlarına daha yeni ve daha ileri teknolojilere sahip parçaların eklenmesiyle daha da fazla bir oyun zevkine çıkılabiliyor.  Auto Club Revolution EBucks satin aldiginizda oyun ödeme paneli üzerinden aktif edebileceksiniz.
201
Auto Club Revolution hakkında
Alp Cihan G.
7 Ocak 2015 16:37
Eutechnyx tarafından geliştirilen ve yayınlanan Auto Club Revolution (ACR) 3 boyutlu bir yarış simülasyonudur. MMORG türünde değerlendirilen Auto Club Revolution'da farklı sınıflara ait çok sayıda popüler marka ve modeldeki araç gerçeğine birebir uygun olarak kullanıma sunuluyor.

RA, EX, SC, A, B, C, D ve E olmak üzere 8 performans sınıfının yer aldığı oyunda Chevrolet'ten, Ford'a, Volkswagen'den BMW'ye 10'un üzerinde marka ve 20'ye yakın modelde araba seçebiliyorsunuz. Hız, dayanıklılık gibi bir çok özelliği etkileyen çeşitli özelleştirmeler yapabildiğiniz Auto Club Revolution'da aynı zamanda aracınızın görüntüsünü etkileyen büyük çaplı düzenlemeler yapmanız da mümkün.

Araçların yanı sıra yarış pistleriyle de dikkat çeken oyunda farklı ülkelerde yer alan dünyaca ünlü pistlerde yarışabiliyorsunuz. 


Cevap bulunamadı.