alexa
Batman Arkham City Origins
Batman Arkham City Origins tek kişilik hikâye modu ile yepyeni bir farklılık sunuyor. Oyuncular Batman’ın başlangıcı ile oyunu başlıyorlar ve birçok farklı düşman ile karşılaşarak Batman’ın geleceğini şekillendiriyorlar. Oyunda farklı modlar oyunculara sunuluyor ve bu modlar ile de farklı deneyimler yaşanabiliyor. Batman Arkham City satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
188
Hikayeye geçiş
eray ö.
18 Şubat 2015 19:58
Batman: Arkham Origins Blackgate, bizleri Batman'den intikam almak isteyen suçluların hikayesine götürüyor. Kara Şövalye'miz Arkham Origins'in 3 ay sonrasında Blackgate hapishanesinin patlamasıyla üç azılı suçlunun peşine düşüyor: Joker, Black Mask ve Penguin. İşin eğlencesi burada başlıyor, oyunun daha ilk dakikalarında Catwoman yüzünden başımız belaya giriyor ve ister istemez de onun yardımına muhtaç oluyoruz. Bana kalsa kendisine hiç güvenmez ve direkt parmaklıklar ardına tıkardım ancak o kadarına müdahale edemiyoruz işte. 

Joker, Black Mask ve Penguin dışında karşılaşacağımız farklı tipler de olacak elbet; Deadshot ve Bronze Tiger gibi.

Hani size şu bahsettiğim üç kötü vardı ya, bu çılgınlar hapisaneyi paylaşamamış, "şu çizgiyi geçemezsin" kavgasına dönmüş olay. Batman de bunların yaratığı karmaşayı bir şekilde çözmek zorunda ve olaylar burada daha da karmaşık hale geliyor çünkü işin arkasında bir yandan da onları serbest bırakmaya çalışan çatlak bir gizemli kişi var. 

Bu arada belirteyim, Batman'in yanındaki tek kişi Catwoman değil, genç polis Yüzbaşı Gordon da yardıma hazır (ben hala Catwoman'a güvenmiyorum).
Cevap bulunamadı.