alexa
Batman Arkham Origins Limited Edition ( PC )
Batman Arkham Origins oyununun devamı olan Batman Arkham Origins Limited Edition, sınırlı sayıda satışa sunulan bir seri olma özelliğini taşıyor. Ek olarak piyasaya sürülen seri ise içerisinde birçok farklı yenilik barındırıyor. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
240
Batman: Arkham Knight için özel olarak üretilen PS4 listelendi
eray ö.
2 Mayıs 2015 13:46

Hemen her önemli oyun için özel konsol üretimi haberlerine artık alışmış olsak da bazı modeller ise gerçekten ilgi çekici olabiliyor. Piyasaya sürülmesi için artık sayılı zaman kalan Batman: Arkham Knight için özel olarak üretilen PlayStation 4, Amazon sitesinde listelenerek görücüye çıkmış oldu.
 


Metalik gri renkteki konsola sahip olan kullanıcılar özel üretim konsolun yanı sıra, oyun içinde de bazı ek özellikler sunuyor.
 


PlayStation 4'e özel olarak gelecek olan Scarecrow Nightmare Missions isimli "Korkuluk" görevlerinin haricinde, yine PlayStation 4'e özel olarak gelecek olan Batman kostümleri de kullanıcılara sunulacak.

Bu özel paketin ülkemizdeki satış fiyatı konusunda henüz bir bilgi yok. Ancak önceki paketlerin (FIFA 15, Destiny, The Order 1886 vs.) 1.449 TL'den satıldığını düşünürsek, bu pakette de benzer bir politika izleneceği düşünülebilir.
 


PC, Xbox One ve PlayStation 4 için geliştirilen Batman: Arkham Knight'ın çıkış tarihi 23 Haziran 2015.

Cevap bulunamadı.