alexa
Battle Knight
Battle Knight’ın hikâyesinin geçtiği Caldean topraklarında sürek macera süresince oyuncular tam 18 farklı yerleşim yerini tecrübe etme şansı bulacaklardır. Battle Knight Mücevher satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
129
Oyun
Emre S.
6 Haziran 2015 12:12

Oyuna katilabilmen icin, internet baglantisi ve internet gezgini yeterli olacaktir. Basvuru üzerine tikla ve yazilanlari takip et. Oyuna katilmak cok basit ve ücretsiz! Katilim icin baska ön sart da yok!

Oyuna giris yaptiktan sonra, karsina her zaman ilk olarak karakter sayfan cikar. Oyun hakimiyetini sol ve sag üst taraftaki yardimci butonlar sayesinde saglayabilirsin. Sol yuavarlak kirmizidir ve senin yasam puanlarini gösterir. Puanin azaldikca icerigindeki kirmizi da azalir. Ayni yuavarligi sag tarafta da bulursun. Ancak bunun icerigi mavidir ve senin tecrübe puanlarini gösteririr. Belli bir tecrübe puanin gectikten sonra sövalyen seviye atlar, ve bundan sonra o yuvarlak tekrar bosalacaktir.
Karakter seviyen ilerledikce, alabilecegin silah ve diger techizat kalitesi de artar. Ayni zamanda sahip olduklari özelliklerin sayisi da artar. Üzerlerine gelerek ayrintili bilgi alabilirsin.

Oyuna vale olarak baslarsin. Vale aslinda genc oglan ya da kiz olarak kullanilir. Amaci iyi bir sövalye olabilmektir. Ancak 10.seviyeye geldikten sonra sövalye olarak aciklanabilirsin, bundan önce turnuvalara da katilamazsin. Sövalye olmak zaman alacaktir, ancak korkma, basarili olacagini biliyoruz!

Silah, tecrübe ve gümüs sahibi olabilmek icin, baska sövalye ya da valelerle mücadele edebilir ve onlari kilic mücadelesinde yenebilirsin. 10.seviyeyi gecmis olanlar ayrica turnuvalara da katilabilirler, böylelikle basarili olursa san ve söhret yani sira silah ve zirh da ödül olarak kazanabilirler.

Cevap bulunamadı.