alexa
Battle Knight
Battle Knight’ın hikâyesinin geçtiği Caldean topraklarında sürek macera süresince oyuncular tam 18 farklı yerleşim yerini tecrübe etme şansı bulacaklardır. Battle Knight Mücevher satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
146
Toprak
Emre S.
6 Haziran 2015 12:33

Topraklarin ikamet ettigin yerdir ve yine bu topraklar sövalyenin gelismesi icin cesitli firsatlar sunarlar.

Premium Hesap
Premium Hesap tam olarak 30 gün süresince aktif kalir. Sagladiklari:
- Oyun icinde reklam gösterilmez
120 dakika görev alinabilir. Normalde bu süre 60 dakikadir.
12 saat calisilabilir. Normalde bu süre günlük azami 8 saattir.
- Daha kullanisli metin yazimi imkani
- Mesajlar 30 gün boyunca saklanabilir. Normalde bu süre 7 gündür.
250 Gümüsler hesabina gecirilecek
Premium Hesap ücreti 30 degerli tas

Korumalar
Korumalar topraklarini savunurlar, ve özellikle baska bir sövalye sana saldirmak istediginde savunmanda yardimci olurlar. Savunma sansini arttirdiklari oran:25% 
Bu özellik 30 gün boyunca aktif kalir.
Korumalarin masrafi 15 degerli tas.

Egitim Kuklasi
Egitim Kuklasi sövalyelerin egitimine yardim eder ve dogal özelliklerinin degerini arttirirken olusacak masrafi belli bir oranda azaltir, bu oran: 25% 
Bu özellik 30 gün boyunca aktif kalir..
Egitim Kuklasi 15 degerli tas.

Hazine sandigi
Hazine sandiginda ganimetler saklanir. Burda saklanan ganimete baska bir sövalye tam olarak ulasamaz, saldirip da basarili olan bir düsmanin, alabilecegi ganimet orani 40% olarak sinirlidir. Örnek vermek gerekirse, normal bir saldiri sonucunda 100 gümüs alacaksa, hazine sandigi olmasi durumda sadece 40 gümüs alabilecektir..
Hazine sandigi icin gereken: 15 degerli tas.

Silah Arkadasi
Silah arkadasin diger sövalyelere karsi verilen mücadelelerde yardimci olur ve kazanma sansini yükseltir.
Zarar verme ve isabet sansini belli bir oranda yükseltir. Bu oran: 25% 
Silah arkadasi icin gereken: 15 degerli tas.

Cevap bulunamadı.