alexa
Battlefield 1
Battlefield 1 Origin için EA Games tarafından duyuruldu. 21 Ekim 2016 tarihinde piyasaya sürülecek Battlefield 1 PC oyununda birbirinden ilginç maceralar sizi bekliyor. Battlefield 1 satın alma işleminizden sonra Origin CD Key olarak teslim edilecektir.
995
Battlefield 1 Hakkında Düşüncelerim
Oğuz Ali A.
23 Haziran 2016 19:58

Oyunun 1.Dünya Savaşını anlatması baya güzel olmuş . Birden fazla alternative son koyarlarsa daha güzel olur.

salih i.
2 Temmuz 2016 01:18

Bu oyunu sabırsızlıkla bekliyorum ön siparişini verdim  çıktığı gün video çekiceğim ve  video çektiğim arkadaşlarımla beraber bu oyunun zevkini çıkartmayı dört gözle bekliyorum... Ön sipariş vericek arkadaşlarımıza simdiden hayırlı olsun

Ege A.
8 Temmuz 2016 15:31

Ne zamandır beklediğim oyun.. 1. Dünya savaşını o kadar çok özlemiştim ki oyunlarda görmeyi anlatamam tabi free to play 1.dünya savaşında geçen oyunlar var ama en çok zevk veren call of duty'nin eski oyunlarıydı  şimdi ise bf 1 her şeyiyle yenilenmiş haliyle mükemmel bir yapım olarak geliyor R.I.P  COD

Mustafa Özcan K.
11 Temmuz 2016 16:37

Ben biraz hızlıca ön sipariş verdim ama sonradan farkettim :) dili Turkçe olarak geçiyormuş.. Extra dil turkçe ama orjinal olarak ingilizce olarak oynayabilme gibi bir şıkkımız var mıdır acaba? :S 

Buğrahan Y.
2 Ağustos 2016 17:25

COD iyice kendini kaybetti eski oyunları çok iyiydi fakat artık 50 nesil sonrasını gösteriyor resmen. Biraz abarttı bence ama Battlefield 1 baya bi ezecek gibi :)

Efe Emre A.
13 Ağustos 2016 16:57
Oyun çok efsane bir şekilde geliyor alınmaya değer. 1.dünya savaşı içeriği ile cod'u geride bıraktı.
mustafa yiğit ö.
14 Eylül 2016 17:09

Türklerin bi oyunda olması iyi bişey 

mustafa ö.
17 Eylül 2016 18:37

OYUN ÖNÇELİKLE ÇOK HAVA ATICI BİR YAPIYA SAHİP OLDUĞUNU ISPATLADI VE BUNU BETAYI OYNADIĞIMDA HİSSETTİRDİ BANA OYUN HER NE KADAR PARA ÜZERİNDEN GİTSEDE ALMAYA DEĞER DERİM HERKESE ALMASINI TAVSİYE EDERİM GRAFİKLER MUHTEŞEM YAPILMIŞTIR BU YÜZDEN EA VE DICE BİRER İKİLİ OLMUŞLAR VE HARİKA BİR İŞ ÇIKARMIŞTIR UMARIM STANDART SÜRÜMÜME BİR GÜZELLİK YAPARLAR 

harun y.
14 Ekim 2016 17:10
Oyun cok guzel batfield serilerini severim
koray b.
8 Kasım 2016 19:13

ilk önce bir kere osmanlı devleti var 2. olarak oyun çooooooooooooook güzel

Buğrahan Y.
21 Kasım 2016 23:22

Son düzenleme olarak Battlefield 1 ezdi COD'u :D