alexa
Battlefield 3 Standart Edition
Savaşı hissedin! Battlefield 3, DICE stüdyosunun en yeni oyun motoru Frostbite 2 ile günümüz teknolojisinin önüne geçiyor. Battlefield 3 satin alma isleminizden sonra, origin cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
207
Battlefield 3
ahmet emir t.
14 Aralık 2014 16:38
BATLEFİELD 3 oynayıcısı Olarak Söylüyorum Oyunda Ping Sorunları Görülebiliyor Ve Grafik Bakımından İyi Bir Oyun Fakat Singleplayeri Bana Göre Kötü Alacaklara Söylüyorum Multiplayeri ise Harika Sarıyor
Yusuf Ö.
16 Aralık 2014 20:39
Ping sorunları oyundan kaynaklanmıyor. Türkiye'de Amerika sunucusuna girersen ping olması normaldir. Türkiye ve Avrupa sunucularında ping olmaz. Singleplayer gerçekten kötü ama multiplayer çok iyi. 3000 Ticket bi oyuna girince 1000 ticket sonra asker psikolojisini yaşıyorsun. Agresifleşiyor insan. :)))
Özgür D.
19 Aralık 2014 21:46
aynen server seçerken hiç dikkatli olmuyorsunuz bu canımı sıkıyor
kimisi gelmiş hile var diyo sende ping sorunu diyon
gidip hile koruması olmayan bilinmedik swlere girersen ve Türkiye den amerika swlerine bağlanırsan doğaldır.
İsimsiz Üye
10 Şubat 2015 18:29
Bu oyunu alan kişi zaten SP için değil MP için alır, alın ve düzgün bir server bulup eğlencenize bakın.
GÜLSÜM D.
20 Şubat 2015 23:10
serverlerde kaynaklanan bir sorun olabilir oyuna gelince bence single oynayanlar almasn multiplayer dha iyi