alexa
Battlefield 3 Standart Edition
Savaşı hissedin! Battlefield 3, DICE stüdyosunun en yeni oyun motoru Frostbite 2 ile günümüz teknolojisinin önüne geçiyor. Battlefield 3 satin alma isleminizden sonra, origin cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
615
Görev Açıklamaları !
Ekin G.
26 Şubat 2015 22:49
BRIFING
Kapsamlı bir istihbarat çalışması sayesinde EL Zakir'i bulmak mümkün oldu. El Zakir Bağdat'ın varoşlarında bir apartman kompleksi içerisinde çıkarma bekliyor. 20'ye yakın asker ise binanın içine konuşlanmış durumda. Onu ilk olarak bulunduğu delikten çıkartarak yeşil bölgeye geri getirmeniz gerekiyor.
BRIFING 2
Saldırı resmen başladı. Biz bu saldırının El Zakir tarafından belirtilen ana saldırı olduğundan eminiz. Görgü tanıkları ve kameralar Metro ve Paris Menkul Kıymetler Borsası'na bırakılmış bombalar olduğunu doğruluyor. Abdul Rahman, bu saldırının arkasında ise bunu bir kaç yıl önce Londra'da gerçekleşen saldırının benzeri bir şekilde bekliyoruz. Bombayı bulmak ve kişileri silahsızlandırmak için bu son şansımız. Rahman'ı nötralize edip Fransız polisine yardımcı olacağız. 
BRIFING 3
Paris'te bir rehine durumu gelişti. Ebu Muhammed, bu rehine operasyonunu bizzat düzenlediğini sitesinde doğruladı. Fransız polisi bu konuda bizden yardım talep ettiler. Biz ise onlara yardımcı olmak için ikinizi gönderiyoruz. Belirli bölgelerde keskin nişancı desteği sağlayacaksınız ve rehineleri kurtardıktan sonra Ebu Muhammed'i nötralize edeceğiz. 
BRIFING 4
El Zakir'in araştırıldığı şirket Levin Cooperative. Paris'in merkezinde yer alıyor. Gidip ofisteki tüm ihtiyaç duyulan delilleri ele geçirin. Ofisin özel ve silahlı bir güvenlik ekibi var ve geleceğinizi biliyorlar. Dikkatli olun ve görevi tamamlayın. 
BRIFING 5
Bir Amerikan konvoyu görevine doğru ilerlerken pusuya düşürülmüştür ve etkisiz hale getirilerek bir köyde esir tutulmaktadır. Onu kurtarmak üzere gönderilmiş askerlere yakın hava desteği sağlayacaksınız. 
BRIFING SON
Yüksek önemdeki bir kaç savaş esiri belirlenmiş bir ABD kampında gözaltında tutulmaktadır. Henüz olmuş bir deprem kampın savunmasını azaltmış ve PLR saldırılarına karşı savunmasız hale getirmiştir. Bu şekilde kampın tahliyesine karar verilmiştir. Siz ve bir avuç deniz piyadesi, tüm personeli bölgeden uzaklaştırana kadar kampı savunmakla yükümlüdür. 
Cevap bulunamadı.