alexa
Battlestar Galactica Online
Battlestar Galactica oyunculara herhangi bir yükleme veya indirmeyi zorunlu bırakmadan direkt tarayıcı üzerinden aksiyon dolu bir dünyaya adım atma şansı sunmaktadır. Battlestar Galactica Online Cubits satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
331
Bilet-Ticket Nedir Ne İşe Yarar?
Serhat Ç.
19 Aralık 2014 02:56
Merhaba Uzay Pilotları;

Oyuncularımız oyunla ilgili teknik destek ve yardım almak için SUPPORT'a eposta gönderdiğinde bir cevap mesajı alıyorlar. Bu cevap mesajı ;

* Gönderdiğiniz eposta iletisinin Bigpoint SUPPORT merkezine ulaştığını

* İşlem yapılmak üzere ilgili SUPPORT personeline yönlendirildiğini

* İşlemi ve gönderinizi daha sonradan araştırmanız veya aynı konuda tekrar başvurmanız halinde kullanılmak üzere bir e-bilet numarasının size verildiğini bildirir.


Özellikle bu onay mesajı alındığında size gönderilen E-BİLET (TICKET) numarasını saklayınız. Bu numarayı aynı konunun akibetini sormak istediğinizde veya aynı konuda yeni bir mesaj gönderdiğinizde göndereceğiniz E-Posta iletisinde bildriiniz.

SUPPORT hattına gönderdiğiniz E-POSTA iletilerinde oyundaki ID. numaranızı ve oyuncu nikinizi belirtmeyi, probleminizi kısa ve öz cümleler kurarak ifade etmeyi unutmayınız. 

Gönderileriniz diğer gönderi mesajlarıda dikkate alınarak sırayla cevaplanmaktadır. Eğer bir eposta iletinize henüz cevap alamadıysanız iletinize henüz sıra gelmemiş olabilir. Eğer iletiniz iki haftadan daha uzun süre içerisinde yanıtlanmazsa size verilen bilet numarasınıda ekleyerek tekrar e-posta gönderebilirsiniz.Saygılarımla.
GÜLSÜM D.
21 Şubat 2015 21:25
emegine saglik cok guzel olmuß.