alexa
Battlestar Galactica Online
Battlestar Galactica oyunculara herhangi bir yükleme veya indirmeyi zorunlu bırakmadan direkt tarayıcı üzerinden aksiyon dolu bir dünyaya adım atma şansı sunmaktadır. Battlestar Galactica Online Cubits satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
303
Bilgi Değiştirme Süreci
Serhat Ç.
19 Aralık 2014 02:54
Merhaba Uzay Pilotları,

E-posta adresinin doğrulama süreci başarılı bir şekilde kanıtlandıktan sonra,bilgi değiştirme aktif hale getirilmiş olacaktır.Veri değiştirme işlevi ''Hesabım''--> ''Hesap ayarları''sekmeleri altında başarılı bir giriş yapıldıktan sonra kullanılabilir.


1.adım: Bilgi değiştirme sürecini başlatmak için,hesap bilgilerini değiştirme sekmesinde sonraki bölümünü tıklayınız.2.adım: Veri değiştirme penceresi görünecektir. 
3.adım: Buradaki bilgi değiştirmede tüm Bigpoint oyunlarında ki sürece benzer şekilde çalışmaktadır:
  • Kullanıcı adı değiştir:Yeni kullanıcı adı ve geçerli şifreyi alanına giriniz,değiştir bölümüne tıklayınız.
  • Şifre değiştir : Yeni şifre alanına; yeni şifreyi onaylama alanına ,geçerli şifre alanına bilgileri giriniz,değiştir sekmesini tıklayınız.
  • E-posta değiştirme : Yeni e-postanızı ve geçerli şifrenizi alanlarına giriniz,değiştir sekmesini tıklayınız.

4.adım: Değiştir sekmesini tıkladıktan sonra bir güvenlik kodu görünür.görüntülenen kodu onaylayınız.


5.adım: Güvenlik kodu başarılı bir şekilde onaylandıktan sonra,bir sistem e-postası onaylanmış e-posta adresinize gönderilecektir.Veri değiştirme sürecini bitirmek için,gönderilen e-posta içerisindeki doğrulama linkini tıklayınız.
  • Eğer e-postanızı değiştirdiyseniz,iki adet doğrulama e-postası gönderilecektir.ilk e-posta eski e-posta adresinize gönderilecek ve siz içindeki link'i doğruladıktan sonra ikinci e-posta yeni e-posta adresinize gönderilecektir.İkinci eposta içerisindeki doğrulama linkide onaylandıktan sonra,bilgi değiştirme süreci bitirilmiş olacaktır.
GÜLSÜM D.
21 Şubat 2015 21:13
paylaşım için teşekkür ler yararli bilgi.