alexa
Battlestar Galactica Online
Battlestar Galactica oyunculara herhangi bir yükleme veya indirmeyi zorunlu bırakmadan direkt tarayıcı üzerinden aksiyon dolu bir dünyaya adım atma şansı sunmaktadır. Battlestar Galactica Online Cubits satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
234
Gemi Tamiratı
Serhat Ç.
19 Aralık 2014 02:40
Saylon oyuncularımız için Basestar ve ileri karakollar, koloni oyuncularımız için Galactica ve ileri karakollar tamirat işlemlerini gerçekleştirebilecekleri birimlerdir. 

Bahsi geçen birimlere atlayış yaptığınızda(Dock) üzerinde paraya benzer bir ikon bulunan karakter göreceksiniz. 

Bu karaktere tıkladığınızda bir menü ile karşılacaksınız. Bu menüde ikinci sırada anahtar işaretli"Can you assing me a maintenance crew? (Restore ship and system durability)" seçeneği işaretlediğiniz andan itibaren önünüze malzemelerinize ulaşabileceğiniz bir ekran gelecektir. 

Bu ekranda malzemelerinizin alt kısımlarında kırmızı bir bar bulunmaktadır. Bu kırmızı bar malzemenizin hasar miktarını göstermektedir. 

Aynı şekilde geminizin görüntülerinin arasında "HULL" bulunmaktadır. Bu ise geminizin hasar miktarını göstermektedir. Unutmayınız ki çok fazla hasar almış malzemeniz işlevini yerine getiremez. 

Aynı şekilde geminizin hasarı da çok fazla olursa darbe puanı yarı yarıya düşecektir ve oyun içerisinde zorluklar yaşamanıza neden olacaktır.

Malzemelerinizi ve geminizi nasıl tamir edeceğiniz görsel anlatımda yer almaktadır. Tamiratını yapmak istediğiniz malzemenize sol tık yapmanız durumunda karşınıza bir menü gelecektir."Repair" butonu tamiratı titanium ile yapmanızı, "Repair With Cubits" butonu ise tamiratı cubits ile yapmanızı sağlamaktadır. Hasarın miktarına ve malzemenin türüne göre ücretlendirilme yapılmaktadır ve bu miktar pencerede belirtilmektedir.

GÜLSÜM D.
21 Şubat 2015 21:01
guzel güzel bunu ogrenmem iyi oldu.