alexa
Battlestar Galactica Online
Battlestar Galactica oyunculara herhangi bir yükleme veya indirmeyi zorunlu bırakmadan direkt tarayıcı üzerinden aksiyon dolu bir dünyaya adım atma şansı sunmaktadır. Battlestar Galactica Online Cubits satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
217
Girilebilir Gemiler Ve Konuşulabilir Karakterler
Serhat Ç.
19 Aralık 2014 02:51
A. GEMİLER
Galactica:
Bölge: Alpha Ceti
Girilebilir Odalar: 3 (CIC, Dinlenme Odası, Hangar)
Konuşulabilir Karakterler: 4 (Amiral Adama, Kaptan Adama, Kaptan Thrace, Çavuş Edison)
Nasıl Girilir: Bulduğu bölgede yerini bulup tıklayın. Böylece hedefinize almış olacaksınız ve ekranın üst kısmında resmi belirecek. Resminin yanındaki “dok” sekmesini tıklamanız yeterli. Gemiden çıkmak için de ekranın üstündeki “dışarı çık” sekmesini tıklayınız. (İnsanların Ana Gemisi)

Koloni Üssü:
Bölge: Delta Canopis
Girilebilir Oda: Ana Salon
Konuşulabilir Karakter: SCPO Tyrol “The Chief”
Nasıl Girilir: Bulduğu bölgede yerini bulup tıklayın. Böylece hedefinize almış olacaksınız ve ekranın üst kısmında resmi belirecek. Resminin yanındaki “dok” sekmesini tıklamanız yeterli. Gemiden çıkmak için de ekranın üstündeki “dışarı çık” sekmesini tıklayınız. (Sarı büyük gezegen)

Koloni İleri Karakolları:
Bölge: Size Ait Tüm Bölgelerde Bir Adet Karakol Bulunur
Girilebilir Oda: Ana Salon
Konuşulabilir Karakter: İkmal Subayı
Nasıl Girilir: Bulduğu bölgede yerini bulup tıklayın. Böylece hedefinize almış olacaksınız ve ekranın üst kısmında resmi belirecek. Galactica ve Koloni Üssünde’de böyle bir şey gerekmezken koloni karakollarına girmek için yanına kadar gitmeniz gerekmektedir. Yanına gittiğinizde ekranın üstündeki resminin yanında “dok” sekmesi belirecek. Buna tıklamanız yeterli. Gemiden çıkmak için de ekranın üstündeki “dışarı çık” sekmesini tıklayınız. (Büyük koloni karakolu)
Not: Karakol gemileri bölge alma konusunda da önem arz etmektedir. Bu konu hakkında ayrıntılı bilgi için ana konulardan dokuzuncu konuya bakabilirsiniz. 

B. KARAKTERLER (Önemli Konuşmalar)
Gemi içlerinde olan bu karakterler ile konuşmak için yanlarına gidip üzerlerine tıklayanız.
Amiral Adama:Alpha Ceti bölgesindeki Galactica gemisinde CIC odasında bulunan bu karakter koloninin amirali ve lideridir. Admiral Adama ile başlangıç görevlerini almak için konuşabilirsiniz. Bu görevler hakkında ayrıntılı bilgi için 

Kaptan Adama:Alpha Ceti bölgesindeki Galactica gemisinde Dinlenme odasında bulunan bu karakter Amiral Adama’nın oğludur. Ve filonun en iyi pilotlarındandır. Kaptan Adama ile günlük görevlerinizi almak için konuşabilirsiniz. Ayrıca tamamladığınız bu görevlerin BAZILARINI yine bu karaktere rapor ederek ödüllerinizi alacaksınız. Tamamlanmış göreviniz var ise bu karakter ile konuştuğunuzda otomatik olarak o göreve ait ödülleri alırsınız. Görevlerin günde bir defa verilen görevler olduğunu unutmayalım. Görevler hakkında ayrıntılı bilgi için 

Kaptan Thrace:Alpha Ceti bölgesindeki Galactica gemisinde dinlenme odasında bulunan bu karakter Amiral Adama’nın kızı gibi sevdiği karmaşık bir karakterdir. Ve filonun en çılgın pilotudur. Kaptan Adama’dan alıp tamamladığınız günlük görevlerinin BAZILARINI bu karaktere rapor ederek ödüllerinizi alacaksınız. Tamamlanmış göreviniz var ise bu karakter ile konuştuğunuzda otomatik olarak o göreve ait ödülleri alırsınız. Görevler hakkında ayrıntılı bilgi için 

Çavuş Edison:Alpha Ceti bölgesindeki Galactica gemisinde Hangar odasında bulunan bu karakterle birçok konu hakkında konuşabilirsiniz. Öncelikle Kaptan Adama’dan alıp tamamladığınız günlük görevlerinin BAZILARINI bu karaktere rapor ederek ödüllerinizi alacaksınız. Bunun dışında konuşma penceresindeki aşağıda yazdığım ilgili resmin olduğu yazıya tıklarsanız karakter ile konuşabileceğiniz konular aşağıdaki gibi olacaktır:

Dolar İşareti:Buradan alışveriş için açılan dükkana , malzemelerinizin bulunduğu ambara ve geminizin ekipmanları ile onları upgrade edebileceğiniz ekrana ) ulaşabilirsiniz.
İngiliz Anahtarı:Geminizi buradan tamir edebilirsiniz. 
Yan Yana İki Uçak: Birden fazla geminiz varsa buradan kullanacağınız gemiyi seçebilirsiniz. Tek gemisi olanlar için etkisiz olacaktır.

Dolar ve Uçak Bir Arada:Yeni gemi almanız ya da geminizde değişiklikler yapmanız için sizi doğruca Delta Canopis bölgesinde Koloni Üssünde bulunan Şefin yanına yollar. 

SCPO Tyrol “The Chief” Delta Canopis bölgesindeki Koloni Üssünde bulunan bu karakter filonun baş şefidir. Konuşabileceğiniz konular şu şekildedir:

Dolar İşareti: Buradan alışveriş için açılan dükkana , malzemelerinizin bulunduğu ambara ve geminizin ekipmanları ile onarlı upgrade edebileceğiniz ekrana ulaşabilirsiniz.
Dolar ve Uçak Bir Arada: Bu konuşmanın alt menüsü şu şekildedir:

İngiliz Anahtarı:Geminizi buradan tamir edebilirsiniz. 

Yan Yana İki Uçak:Birden fazla geminiz varsa buradan kullanacağınız gemiyi seçebilirsiniz. Tek gemisi olanlar için etkisiz olacaktır.

Dolar ve Uçak Bir Arada:Buradan yeni bir gemi satın alabilir ve satın alabileceğiniz tüm gemilerin özelliklerine bakabilirsiniz. 

Fırça ve Uçak Bir Arada: Buradan geminizi özelleştirebilirsiniz. Geminize bir isim verebilir ve uçağınızın kanatlarına istediğiniz amblemi seçebilirsiniz. Amblem kanatlara konur. Geminizin ismi ise uzayda uçağınızın üzerinde görünen karakter isminizin yanında görünecektir 

İkmal Subayı: Sizin tarafınıza ait olan her bölgede bulunana Koloni İleri Karakolları içinde bulunan bu karakter ile aşağıdaki konuları konuşabilirsiniz.

Dolar İşareti: Buradan alışveriş için açılan dükkana , malzemelerinizin bulunduğu ambara ve geminizin ekipmanları ile onarlı upgrade edebileceğiniz ekrana ulaşabilirsiniz.
İngiliz Anahtarı:Geminizi buradan tamir edebilirsiniz. 

Yan Yana İki Uçak: Birden fazla geminiz varsa buradan kullanacağınız gemiyi seçebilirsiniz. Tek gemisi olanlar için etkisiz olacaktır.

Cevap bulunamadı.