alexa
Battlestar Galactica Online
Battlestar Galactica oyunculara herhangi bir yükleme veya indirmeyi zorunlu bırakmadan direkt tarayıcı üzerinden aksiyon dolu bir dünyaya adım atma şansı sunmaktadır. Battlestar Galactica Online Cubits satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
298
Nasıl Yetenek Geliştiririm?
Serhat Ç.
19 Aralık 2014 02:46
Yeni başlayan arkadaşlarımızın yetenekleri geliştirmekte çektikleri sıkıntıları biraz olsun hafifletecek bir sunum hazırladık. Anlatılanları takip etmeniz yeterli.


  • İlk olarak yapmanız gereken geminizin seyir defterine giriş yapmak.

  • Daha sonrasında seyir defteri sayfasında yetenekler bölümünü açmak.

  • Yetenekler sayfasından geliştirmek istediğiniz yeteneği seçip öğren seçeneğine tıklayınız. Yetenek için gerekli tecrübe puanı maliyet olarak belirtilmiştir.


  • Yeteneğin ne kadar sürede tamamlandığını kırmızı daire içinden, yetenek için topladığınız puanların takibini de mavi daire içinden takip edebilirsiniz.

Peki yetenekler nedir?
Yetenekler pasif kullanılan ve silahlarınızın vuruş gücünden, gövdelerinizin dayanıklılığına bilgisayarlarınızın enerji maliyetlerine kadar bir çok unsurun gelişmesini sağlamaktadır. Resimde belirtilen kısımda olduğu gibi her yeteneğin geliştirildiğinde ne kazanım sağladığı yazmaktadır.Yetenekler maximum 10 seviye yükseltilebilmektedirler. Her seviyede size hangi kazanımı sağlıyor ise o kazanımı % 1 oranında yükseltmetedir.
GÜLSÜM D.
21 Şubat 2015 21:06
bilmeyenler için yararli bilgi saol.