alexa
Bioshock Infinite ( PC )
Bioshock Infinite oyununa başladığınız zaman Brooker DeWitt karakterini canlandırıyorsunuz. Amacınız ise Columbia şehrinde tutsak olan Elizabeth’i kurtarmak. Bunun içinde zorlu engelleri aşmanız gerekiyor. Ancak bu sefer her şey yolunca gitmiyor. Zira rakipleriniz sizden bile daha güçlü ve çok dikkatli olmalısınız. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
182
Oyun Nasıl Sizce?
Berk M.
13 Aralık 2014 20:15
Bence grafik vs bakımından gelişmiş fakat benim hiç hoşuma gitmedi neden bu oyunu sevdikleri konusunda hiçbir fikrim yok.Bana neden sevdiğinizi ve önerip önermediğinizi yazar mısınız?
Ömer Yasin G.
24 Aralık 2014 11:34
Oyunu oynamadan önce biraz ön bilgi okumakta fayda var. Şöyle ki ben ön bilgi okuduğum halde, oyunun hikayesine tamamen hakim olduğumu düşündüğüm halde bile, sonunu tam olarak anlamamıştım. Araştırdığımda oyunun gidişatını anlatan 9 sayfalık bir makale gördüm. Okuduğumda vay be dedim, ben aslında hiçbir şey anlamamışım. Neler neler varmış. Biraz karışık gelebilir oyun. Dediğim gibi biraz ön bilgiyle birlikte hikayeyi iyi anlarsanız ve oyunun sonuyla ilgili sorunlarınız olursa kafanızdaki soru işaretlerini kaldıracak yeterli Türkçe kaynak bulunmakta. Ondan sonra hayran kalmamak için hiçbir nedeniniz kalmayacak. Bu arada oyunu sevmeniz için birkaç neden daha söyleyeyim, özel güçlerimizin olması, oyunun geçtiği yerin havada duran bir şehir olması, hava raylarının çok eğlenceli olması ve yardıma ihtiyacınız olduğu zamanlarda Elizabeth gibi yardımsever bir NPC'nin olması diyebilirim. Hiç ölmeden oyunu bitirdim bu sayede. Tabi bu sadece Elizabeth'in yardımlarıyla olmadı. Demek istediğim oyundan alacağınız zevki azaltmayacak kadar yardım ediyor Elizabeth. Benim söyleyeceklerim bu kadar. Yardımcı olabildiysem ne mutlu.
Cafer Y.
28 Aralık 2014 13:02
Parasının hakkını veriyor cidden almadan önce arkadaşla falan konuşuyorduk. Boşa gitmez inşallah para falan demiştim ben ama alınca cidden iyiki almışım diyorsun.