alexa

Bioshock Infinite ( PC )

Bioshock Infinite oyununa başladığınız zaman Brooker DeWitt karakterini canlandırıyorsunuz. Amacınız ise Columbia şehrinde tutsak olan Elizabeth’i kurtarmak. Bunun içinde zorlu engelleri aşmanız gerekiyor. Ancak bu sefer her şey yolunca gitmiyor. Zira rakipleriniz sizden bile daha güçlü ve çok dikkatli olmalısınız. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
BioShock Infinite: Burial at Sea Episode One
BioShock Infinite: Burial at Sea Episode One CD Key. Kullanmak için BioShock Infinite oyununun Steam sürümüne sahip olmanız gerekir.
PC
Dijital Kod
Steam
24.00  16.99 
BioShock Infinite: Burial at Sea Episode Two
BioShock Infinite: Burial at Sea Episode Two CD Key. Kullanmak için BioShock Infinite oyununun Steam sürümüne sahip olmanız gerekir.
PC
Dijital Kod
Steam
24.00  16.99 
BioShock Infinite
BioShock Infinite CD Key
PC
Dijital Kod
Steam
49.00  24.90 
BioShock Triple Pack
BioShock Triple Pack CD Key. Bioshock, Bioshock Infinite ve Bioshock 2 içermektedir.
PC
Dijital Kod
Steam
110.00  79.90 
Son Eklenen Haberler
Son Yorumlar
  • A.SUİÇMEZ5 Mart 2015 18:52
    Serinin ilk oyunu olan Bioshock, tüm dünyada 9 milyondan fazla kopya satmayı başarmış ve 80’nin üzerinden ödül almayı başarmış bir FPS oyunudur. İlk oyun çok beğenilince yapımcılarda hemen kolları sıvayarak yeni oyunun yapımına başlamışlardı. Oyunun devamı olan Bioshock Infinite oyununda ise Amerika’dayız. Ancak yıllardan 1912 ve zorlu bir görev bizi bekliyor.
  • M.Öden14 Şubat 2015 19:39
    Gayet güzel bi oyun Herkese tavsiye ederim :D
  • M.Gümüş16 Ocak 2015 19:18
    Vay canına bee ! böyle bi oyundan haberim yoktu . Taaa ki durmaplay a üye olup kategorileri gezene kadar ... Mükemmel bir oyun tercih ederim bence alınmaya değer .
  • Tümünü Gör
Son Eklenen Forum Yazıları