alexa
Bitefight
Piyasaya sunulduğu an büyük bir sansasyon yaratan ve kısa sürede dünya çapında milyonlarca kullanıcıya erişen Bitefight, günümüzdeki yaşamına Gameforge bünyesinde devam ederek gelişme ve yenilenmesini sürdürmektedir.  Bitefight Cehennem Tasi 'ni Gameforge Epin olarak almaktasiniz. Aldiginiz Gameforge Epin'leri hemen Gameforge sitesinden aktif edebilirsiniz.
143
Bitefight Ruh BağLayıcı Nedir ?
Serhat Ç.
21 Aralık 2014 23:20
Deneyimlerimiz neticesinde; bazı yüksek seviyeli oyuncuların, düşük seviyeli oyuncuları marketten aldıkları malzemelerle İLLEGAL (push) şekilde desteklediklerini gördük.

Örneğin: 
A Kullanıcısı: Level 120
B Kullanıcısı: Level 20

A Kullanıcısı, B Kullanıcısından bir malzemeyi market aracılığı ile en yüksek fiyata satın alıyor ve daha sonra aynı malzemeyi en düşük fiyata B Kullanıcısına geri satıyordu.
B Kullanıcısı, aynı malzemeyi A Kullanıcısına tekrar en yüksek fiyattan satıyor vb. .... şeklinde illegal destekleme yapılıyordu.

Bunu durdurmak maksadıyla; marketten alınan malzemelere "Ruh Bağlayıcı" adında yeni bir özellik verdik.

Peki Ruh Bağlayıcı nedir?

Bunun anlamı; bir oyuncu marketten bir malzemeyi aldıktan sonra, bunu tekrar markette satamayacağıdır. Oyuncu, malzemeyi ancak market sahibine (gerçek bir oyuncuya değil, marketin kendisine) "dörtte bir" fiyatına satabilecektir.
Cevap bulunamadı.