alexa
Black & White 2 ( PC )
Serinin ikinci oyunu olan Black & White 2’de de oyuncular yine Eden dünyasındalar. Çünkü Aztekler yenilgiyi kabullenemezler ve çok fazla sayıda insanı kurban ederek bunları tanrılara sunarlar.  PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
79
Black&White2 Oyun İnceleme ve Bilgilendirmesi
Nur Çağla K.
23 Ağustos 2016 10:01
Uzayın sonsuz boşluğuna yayılan tiz bir yalvarış sesi duyuluyor. Yardım dileyen sesin kuvveti, gezegenler arasında dalgalanıp gittikçe azalıyor. Umutsuz, çaresiz halde bekleyen zavallı insanlar ellerinden tek geleni yapıyorlar, dua ediyorlar. Tüm bu dualara, yalvarışlara cevap verecek güce sahip olduğunuzu var sayın. Yaşayan canlılara, binalara hatta doğa kanunlarına dahi hükmedebildiğnizi düşünün. Bu zavallı insanlara yardım mı etmeyi tercih ederdiniz? Yoksa onlara zulmetmeyi mi? Daha doğru bir değişle; Black mi olmak istersiniz yoksa White mı..? Oyundaki genel amaç bir tanrıyı yönetmek, derinliklerden gelen yalvarışlar yardım etmek zamanı artık. Ancak oyun tek tanrı stili değil ama yerinde yükselişleri ve inançları sayesinde yardım sever veya kötümser bir tanrı oluyoruz. Oyunumuzda oyuncuyu temsil eden bir hayvanımız mevcut antropomorfik bir inek, aslan, maymun, kurt ve açılmayı bekleyen bir kaplan bulunmakta ve bunların boyu yaklaşık 11 metre yüksekliğinde bulunmaktadır ve bunlarda sizler gibi hem iyi hem de kötü olabilmektedirler. Genellikler bu hayvalar oyuncuya yardım eder ve oyunun tanrısını temsil eder. Ve bu hayvanlar bölüm geçerek büyür...
Cevap bulunamadı.