alexa
Blade and Soul
Blade & Soul sizleri muhteşem büyüklükteki haritasında, asyanın en iyi dövüş yetenekleri ile buluşturuyor. Dört farklı ırk ve yedi farklı class seçerek intikamınızı almaya çalışıyorsunuz. NCoin Satın Al abilir ve hemen yükleyebilirsiniz. Blade and Soul NCoin satin alma isleminden isleminden sonra hemen teslim edilmektedir.
359
oyun hangi ülkeye ait ?
hakan a.
26 Mart 2016 15:54

çin ve japon oyunu gibi duruyor bi uzak doğu havası var 

Atılım K.
21 Nisan 2016 12:23

Oyun Güney Kore çıkışlı ve ilk çıkışını 2011 yılında yaptı. Daha sonrasında Taiwan, Çin, Japonya ülkelerine geçişlerini yapan Avrupa ve Amerika çıkışlarını yıllardır beklediğimiz uzakdoğu dövüş sanatını tema alan güzel bir yapım.

Özellikle 1v1 combat sistemiyle gönülleri fetheden belki de bu şekilde akıcı, hareketli ve seri bir PvP düzenini bir daha göremeyeceğiniz harika bir oyun. Ancak ne var ki oyunun PvE yapısı ve end game oynanışları çok kısıtlı ve yavan kalıyor. Bu yüzden sadece rekabetçi oynanıştan zevk alan kişilerin oynaması tavsiye olunur. Klasik MMO oyuncularının seveceği yapıda değil.

Kerem A.
25 Nisan 2016 20:25

japon sanırım

Kubilay A.
6 Mayıs 2016 17:34

Kore yapımı bir action mmorpgsi. İddialı grafikleri ve yüksek oynanabilirliği ile ilgi çekiyor, ncsoft'un en çok para yatırdığı oyunlardan biriymiş. Ben betasını denedim yarım yamalak koreden ingilizceye çeviri yapılmış bir private serverda, beta hali bile olağanüstüydü özellikle; karakterlerin hareketlilği çok iyi olmuş. örnek vermek gerekirse, caster karakterler hemen hemen her oyunda bi yerde durup büyü yapmak zorunda ve bu yüzden çoğu kişi mage oynamayı sevmez bile. ama bu oyunda casterlar en az assasinler kadar hareketli. melee yani yakın dövüş karakterlerine bakacak olursak o konuda da bayağı yenilik var özellikle warriorlarda olan her skillin aynı görünmesi olayı tamamen aşılmış havada combolar bile yapabiliyorsunuz.
 

enes k.
18 Mayıs 2016 19:32

türkçe dil seçeneği varmı oyunda kore yapımsa sanmam ama .

İsimsiz Üye
6 Haziran 2016 16:10

tükçe içerik varmı

Buğrahan Y.
2 Ağustos 2016 17:23

Anime olunca hemen nerden olduğu anlaşılıyor :D

İsimsiz Üye
8 Ocak 2017 16:26

büyük ihtimal güney kore ama ne olursa olsun bence oyna