alexa
Bloodborne
Bloodborne’nun tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ciddi bir bekleyiş içerisinde olan oyuncu kitlesine sahip olduğu gün gibi ortada olacaktır. Bloodborne’nun sahne arkasındaki durum böyleyken, bir de asıl sahneye sahnenin en önünden bakalım ve bizi Bloodborne’da neler bekliyor görelim.  Bloodborne 2015 yili Mart ayinda çikacaktir. Satin aldiginiz Bloodborne Cd Keyleri oyun çikmadan önce size gönderilecektir.
138
Artık Estus'ların yenilenen, bitmek tükenmez enerji kaynakları, Life Gem'lerin içimizi rahat ettiren sıcacık hayat yenilemeleri yok.
eray ö.
4 Nisan 2015 16:09
Haydi bakalım, Şişe satın alacak para yok, eh Estus gibi kendileri de yenilenmiyorlar. Tek çare düşmanlardan yeterli miktarda çıkmasını ummak oluyor. Yoksa boss savaşına yeniden girmeniz ihtimal dahilinde bile olmuyor. Böyle bir durumda benim çarem, en iyi bildiğim yoldan giderek düşmanları temizlemek ve Kan Yankısı kasmak oldu. Bu sayede Avcı'nın Rüyası'na geri dönerek yeteri miktarda iksir satın alabildim. Haliyle o yola geri döndüğünüzde düşmanlar da yeniden canlanmış oluyor. Eğer yine boss'a gitmeden harcarsanız, bitmek bilmeyen bir kısır döngünün içine giriyorsunuz.

Bu durumu engellemenin en kolay yolu, haritada her başa döndüğünüzde elinizdeki birikmiş Kan Yankı'larını harcayarak iksirleri deponuzda saklamak oluyor.
Cevap bulunamadı.