alexa
Bloodborne
Bloodborne’nun tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ciddi bir bekleyiş içerisinde olan oyuncu kitlesine sahip olduğu gün gibi ortada olacaktır. Bloodborne’nun sahne arkasındaki durum böyleyken, bir de asıl sahneye sahnenin en önünden bakalım ve bizi Bloodborne’da neler bekliyor görelim.  Bloodborne 2015 yili Mart ayinda çikacaktir. Satin aldiginiz Bloodborne Cd Keyleri oyun çikmadan önce size gönderilecektir.
119
Aynı silah arasında yapılan bu ani geçişler savaş mekaniklerini doğrudan etkiliyor ve bambaşka bir oynanış deneyimi sunuyorlar.
eray ö.
4 Nisan 2015 16:12
Tüm seçimlerinizi yapıp, oyuna başladığınızdaysa sizi çok şaşırtacak bir şey oluyor: Ölüyorsunuz. Zaten ölmezseniz Avcı'nın Rüyası'na da gidemiyorsunuz. Hastanede sizi karşılayan sevimli kurt, aynı zamanda acı dolu, bol ölümlü (Aaa evet, ölmekten usanacaksınız ve ölümsüz olmanın yollarını araştıracaksınız!) ve bilinmeyene olan yolculuğunuza ön ayak olacak.

Avcı'nın Rüyası'nda tıplı önceki oyunlarda olduğu gibi kontroller size yazılı olarak sunulacak (uygulamalı öğretseler şaşardım) ve ilk silahınızı burada edineceksiniz

Avcı'nın Rüyası'na en yakın şey muhtemelen Dark Souls II'deki Majula olacaktır. Burası oyundaki nadir güvenli bölgelerden biri. Hem alış verişlerinizi hem, eşya geliştirmelerinizi hem de seviye atlama işlemlerinizi burada yapacaksınız. Fakat bunları öyle kolayca yapabileceğinizi düşünmeyin, çünkü bu aletleri kullanabilmek için uygun eşyaya sahip olmalısınız. Uygun eşyaysa sizi tehlikelerle dolu Yharnam'da bekliyor olacak.

Bloodborne bir şeyleri öğretme konusunda önceki oyunlardan bile daha acımasız. Eğer hiç Tam Çözüm filan izlemezseniz "Ya ben nasıl seviye atlayacağım?" diye boş boş dolanmanız olası. Seviye atlayabilmek için öncelikle bir boss görmüş olmanız gerekiyor. İlk boss karşılaşmanızın sonunda seviye atlayabiliyorsunuz.


Vampir Avcısı Lincoln. Yharnam'a demokrasi getirmeye geldi!

Cevap bulunamadı.