alexa
Bloodborne
Bloodborne’nun tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ciddi bir bekleyiş içerisinde olan oyuncu kitlesine sahip olduğu gün gibi ortada olacaktır. Bloodborne’nun sahne arkasındaki durum böyleyken, bir de asıl sahneye sahnenin en önünden bakalım ve bizi Bloodborne’da neler bekliyor görelim.  Bloodborne 2015 yili Mart ayinda çikacaktir. Satin aldiginiz Bloodborne Cd Keyleri oyun çikmadan önce size gönderilecektir.
148
Bloodborne ana akıma bağlı kalmadan, ana akım oyunlara bile kafa tutabilecek oynanış elementlerini içinde barındıran kompleks bir yapı.
eray ö.
4 Nisan 2015 16:03
Zırhların, kılıç ve kalkanların olmadığı bir geçiş dönemine RYO yapmak cidden riskli. Bloodborne iyi veya kötü olmasının yanı sıra işte tam da bu nokta da büyük bir eksiği kapatıyor. Risklerle dolu teması bir yana, oyun dünyasına bir kez daha yepyeni mekanikler kazandırıyor.

Şaşkınım... Öyle böyle değil. Ben kaliteli ve beklentimi bir yere kadar karşılayan sağlam bir oyun bekliyordum. Onun yerine beklentilerimi paramparça eden ve önümüzdeki yıllarda Aksiyon RYO'lar için ilham kaynağı olacak bir yapımla karşılaştım.

Tam bir aksiyon oyunu olmamasına rağmen adrenalinizi hep yüksek tutmayı başarıyor.


Deli Avcı harita boyunca mermi yağdırıyor. Manyak adam!

Cevap bulunamadı.